Προς το περιεχόμενο

προσφορά Γερμανός: Ολα τα παιχνιδια (και καλα) σε τιμη σοκ!


leftys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μολις το εμαθα απο ατομο που δουλευει μεσα, οτι παιχνιδι παρεις κανει 2,10 ευρω!!! Εξαιρουνται καποια πολυ καινουρια παιχνιδια!

 

Φευγω τωρα για να παω να δω του λογου το αληθες!

 

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 628
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

το site που συνηθως ειναι ενημερωμένο δεν λεει κατι τετοιο

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/devices.eg?selectedCategoryId=723&id=723&attributeToSort=5

 

οταν γυρισεις ξαναγραψε να μας πεις και εμας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το εμαθα απο ατομο που δουλευει μεσα, οτι παιχνιδι παρεις για wii κανει 2,10 ευρω!!! Εξαιρουνται καποια πολυ καινουρια παιχνιδια!

 

Φευγω τωρα για να παω να δω του λογου το αληθες!

 

:-)

 

το ειχαν κανει και περυσι με παιχνιδια, ηθελα για ps2 δε βρηκα και πηρα quake 4 για pc μονο με 2 € !αν ισχυει πες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα σε 2 καταστηματα στην Νεα Ιωνια και μου ειπαν οτι εχουν εξαντληθει τα παιχνιδια.

Πηρα τηλεφωνο και στο καταστημα της Κηφισιας 187 στο Μαρουσι.

Τους λεω αν εχουν παιχνιδια για Wii και μου λενε ΝΑΙ. Ρωταω αν ισχυει για σημερα η προσφορα και μου λεει οτι δεν ξερει κατι για προσφορα... Περιμενετε λιγο μου λεει να ρωτησω... μετα απο 2 λεπτα αναμονης μου λεει .. Εχουν εξαντληθει κυριε ...

 

Τα συμπερασματα δικα σας ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες μια απο τα ιδια και με μενα, ηξεραν για την προσφορα αλλα δεν ειχανε λεει παιχνιδια που να ανηκουν στην κατηγορια της προσφορας!!! ελεος, μουφα τελικα....

 

παντως η προσφορα "ισχυει" για ολες τις παιχνιδομηχανες, οχι μονο για το wii...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περυσι μπηκα 5λεπτα μετα απο την ωρα που ανοιξε το καταστημα στην περιοχη μου μεσα ΑΔΕΙΟ απο κοσμο και μου λεει τελος...δεν υπαρχουν...τι εχετε να πειτε για αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως η προσφορά ισχύει, παιδιά..Μπείτε στο site, τα προπαραγγέλνετε και πάτε και τα παίρνετε από το κατάστημα της γειτονιάς σας! Μόλις τσίμπησα αρκετά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περυσι μπηκα 5λεπτα μετα απο την ωρα που ανοιξε το καταστημα στην περιοχη μου μεσα ΑΔΕΙΟ απο κοσμο και μου λεει τελος...δεν υπαρχουν...τι εχετε να πειτε για αυτο?

 

Το φαντασμα του Michael Jackson τα πηρε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως η προσφορά ισχύει, παιδιά..Μπείτε στο site, τα προπαραγγέλνετε και πάτε και τα παίρνετε από το κατάστημα της γειτονιάς σας! Μόλις τσίμπησα αρκετά..

 

αμεσως η τα στελνουν μετα απο μερες??και πως ξερουμε οτι δεν εχουν εξαντληθει :fear: :eek:

 

Και κατι αλλο, εκει που λεει οτι εχει μοχλο μαζι με τοπαιχνιδι πχ για ps2 δινουν και το μοχλο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμεσως η τα στελνουν μετα απο μερες??και πως ξερουμε οτι δεν εχουν εξαντληθει :fear: :eek:

 

Και κατι αλλο, εκει που λεει οτι εχει μοχλο μαζι με τοπαιχνιδι πχ για ps2 δινουν και το μοχλο??

 

Σύμφωνα με το mail που έλαβα:

 

Στο διάστημα των 2 ημερών θα ενημερωθείτε από το κατάστημα που έχετε επιλέξει να παραλάβετε το προϊόν, για την κατάσταση της παραγγελίας σας.

 

Εφόσον ενημερωθείτε για την παραγγελία σας, θα πρέπει να παραλάβετε το προϊόν στο διάστημα των 4 ημερών. Μετά το συγκεκριμένο διάστημα, το προϊόν θα διατεθεί προς πώληση.

 

Στην περίπτωση που θα θέλατε να ακυρώσετε ένα μέρος είτε ολόκληρη την παραγγελία σας μπορείτε στο διάστημα των 2 -3 εργάσιμων ημερών από την τοποθέτηση της παραγγελία σας, να απευθυνθείτε στο κατάστημα Γερμανός που έχετε επιλέξει.

 

Αν κάποια από τα εμπορεύματα που παραγγείλατε δεν είναι διαθέσιμα, τότε το κατάστημα Γερμανός που επιλέξατε για την παράδοση των παραγγελθέντων εμπορευμάτων, θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός δύο ημερών από την τοποθέτηση της παραγγελίας ώστε να σας ενημερώσει για τον πιθανό χρόνο παράδοσής του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...