Προς το περιεχόμενο

πως μεταφερω επαφες στο pc απο sony ericsson k770i?


suspiria

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θελω να περασω τις επαφες μου στο pc μεσω καλωδιου αλλα δεν το κανει!με bluetooth που προσπαθησα περναει μονο την πρωτη και αυτην χωρις να αναγνωριζει σωστα τους χαρακτηρες.προσπαθησα να τις αποθηκευσω στην καρτα μνημης αλλα τιποτα.ενω δειχνει οτι το κανει δεν υπαρχει τιποτα.με το nokia ηταν τοσο ευκολα.απο την αλλη παλι παω να τις αντιγραψω στην καρτα sim και εκτος του οτι δεν παιρνει ολους τους χαρακτηρες δεν χωρανε ολες!εχει κανεις καμια ιδεα?καμια εμπειρια με το συγκεκριμενο κινητο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μου τι ακριβως θες να κανεις για σε βοηθησω

 

θελω να περασω ολες τις επαφες στον υπολογιστη μου.με το καλωδιο δεν τα καταφερα.φαινεται το κινητο αλλα μονο τα αρχεια του (εικονες, ηχοι κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο pc suite πας εκει π λεει αντιγραφα ασφαλειας και επαναφορα και επιλεγεις τι θες να περασεις μεσα.υποψιν συνδεεις το κιν στην επιλογη π λεει λειτουργια τηλεφωνου,διαφορετικα ειναι λογικο να μην στο ανοιγει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το myphone explorer μπορείς να κάνεις αυτό που θες(http://www.fjsoft.at/en/).

λες???και με το ηδη υπαρχον καλωδιο του κινητου το κανω?και μια αλλη ερωτηση.πρεπει να ειναι εγκατεστημενο το pc-suite της sony?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχεις κανει αντιγραφο ασφαλειας και στην καρτα μνημης,υπαρχει τροπος να το παρεις.Αν σε ενδιαφερει πες μου να σου πω τι να κανεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχεις κανει αντιγραφο ασφαλειας και στην καρτα μνημης,υπαρχει τροπος να το παρεις.Αν σε ενδιαφερει πες μου να σου πω τι να κανεις

αυτη τη στιγμη δεν μπορω να το δοκιμασω γιατι κανω capture στον υπολογιστη που εχω εγκατεστημενο το προγραμμα.θα το κανω αργοτερα και αν βρω δυσκολιες θα σου στειλω κανα πμ.ευχαριστω παντως!:-)

 

---------- Προσθήκη στις 16:06 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 15:23 ----------

 

λοιπον κατεβασα την νεα εκδοση του pc suite αλλα το μονο που κανει ειναι ενα αντιγραφο ασφαλειας με καταληξη DBK το οποιο δεν ανοιγει με καποιο προγραμμα ουτε καν με το ιδιο το pc suite!προφανως θα λειτουργει προσθετωντας τις επαφες σε περιπτωση απωλειας.το θεμα ειναι οτι εγω θελω αυτες τις επαφες να τις περασω σε μοτορολα!πως ομως???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το MyPhoneExplorer κατεβαζεις οτι εχει μεσα το ερικσον (ονοματα, μηνυματα, αρχεια, οτι θες) στο pc.

μπορεις να τα σωσεις σε MyPhoneExplorer φορματ, ή άλλο γενικο φορματ ( csv, txt )

 

 

μετα βρες ενα προγραμμα που να συνεργαζεται με το μοτορολα, δώσε του το csv να το εισάγει σε μοτορολα φορματ.

 

 

(το pc suite μην το απεγκαταστησεις ακόμα. Εχει κατι drivers για επικοινωνια pc-κινητου που ισως χρειαζεται και το MyPhoneExplorer για να δουλεψει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το MyPhoneExplorer κατεβαζεις οτι εχει μεσα το ερικσον (ονοματα, μηνυματα, αρχεια, οτι θες) στο pc.

μπορεις να τα σωσεις σε MyPhoneExplorer φορματ, ή άλλο γενικο φορματ ( csv, txt )

 

 

μετα βρες ενα προγραμμα που να συνεργαζεται με το μοτορολα, δώσε του το csv να το εισάγει σε μοτορολα φορματ.

 

 

(το pc suite μην το απεγκαταστησεις ακόμα. Εχει κατι drivers για επικοινωνια pc-κινητου που ισως χρειαζεται και το MyPhoneExplorer για να δουλεψει)

ναι ναι το λεει οτι πρεπει να υπαρχει και αυτο.εγω για καλο και για κακο τις εκτυπωσα τις επαφες κιολας (14 φυλλα) γιατι αυριο θα το πουλησω το κινητο μην παθω καμια πλακα!θα το δοκιμασω μολις παρω το μοτορολα.προς το παρoν θα την βγαλω με ενα lg.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...