Προς το περιεχόμενο

τατουαζ!


Cernic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια θελω να κανω ενα τατουαζ στην παλαμη μου...ασινιθηστο σημειο αλλα εκει το θελω και σιμενει πολλα για μενα...επισης σε ενα μηνα ξεκιναει η αιμοδοσια σχολειο μου και θα πρεπει να δωσω αιμα οποσδηποτε παιζει καποιο ρολο αν κανω τατουαζ μετα να μην μπορω να δωσω αιμα η δεν υπαρχει προβλημα γτ ακουσα οτι αμα κανεις τριπα μετα για καποιους μηνες δεν μπορω να δωσω αιμα οποτε ισως ισχιει και για το τατουαζ ειναι πολυ σοβαρο και θα ηθελα να μου πουν ατομα που να ειναι σηγουρα....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην παλάμη ρε φίλε. Θα μας τρελάνεις? Και τι σχέδιο θα κάνεις? Να ξέρεις ότι για κάποιο διάστημα θα πονάς και δεν θα μπορείς να πιάνεις ή να παίζεις μονόχορδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ήθελα να κάνω στην παλάμη κάποτε, στην αριστερή το σήμα του απείρου και στη δεξιά το μηδέν.

Μετά σοβαρεύτηκα.

 

Κατατά, αυτό που λες για τρύπα δεν το έχω ακούσει, για τατουάζ είναι ψιλοστανταράκι. Ή περίμενε, ή μην δώσεις, σε καμία περίπτωση μην πεις ψέμματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην παλάμη ρε φίλε. Θα μας τρελάνεις? Και τι σχέδιο θα κάνεις? Να ξέρεις ότι για κάποιο διάστημα θα πονάς και δεν θα μπορείς να πιάνεις ή να παίζεις μονόχορδο.

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα να σε καλα ρε φίλε γελάσαμε πάλι σήμερα...

 

 

και εγώ κάτι έχω ακούσει οπότε καλύτερα κάντο μετά (αν θα το κάνεις τελικά....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Και εγώ ήθελα να κάνω στην παλάμη κάποτε, στην αριστερή το σήμα του απείρου και στη δεξιά το μηδέν.

Μετά σοβαρεύτηκα.

 

Κατατά, αυτό που λες για τρύπα δεν το έχω ακούσει, για τατουάζ είναι ψιλοστανταράκι. Ή περίμενε, ή μην δώσεις, σε καμία περίπτωση μην πεις ψέμματα.

 

Lucifer εντελως ακαδημαικα (και offtopic ταυτοχρονα, σορυ), τι ακριβως γινεται αν καποιος πει ψεμματα για κατι τετοιο? Παντα ειχα την απορια για τις προεκτασεις που μπορει να εχει κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά τσάμπα κόπος και από το παιδί να παρουν αίμα και από αυτούς και το χρόνο που θα χάσουν διότι μετά το αίμα περνάει από εξετάσεις και εάν δεν περνάει μερικα κριτήρια πετιέται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρητικά αυτό, πρακτικά μπορεί να παίξει άσχημη δουλειά αν πχ πεις ψέμματα πως και καλά δεν έκανες σεξ χωρίς προφυλάξεις με άγνωστο και έχεις τσιμπήσει HIV, αυτό παίρνει καιρό να φανεί σε εξετάσεις. Αν εσύ μπιστώθηκες πριν μια βδομάδα και δώσεις αίμα, ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην παλάμη ρε φίλε. Θα μας τρελάνεις? Και τι σχέδιο θα κάνεις? Να ξέρεις ότι για κάποιο διάστημα θα πονάς και δεν θα μπορείς να πιάνεις ή να παίζεις μονόχορδο.

 

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...