Προς το περιεχόμενο

Μεταχειρισμενα κινητα στη Πατρα


nikos_se

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα σε ολους θα ηθελα να ρωτησω αν ξερετε καταστηματα στη Πατρα που να αγοραζουν μεταχειρισμενα κινητα τηλεφωνα σε καλες τιμες??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μουρουζη και Αστιγγος κοντα στην Καρολου πριν βγεις στην Ρηγα Φεραιου και σε οσους εχουν Σερβις πχ Δησιος κοντα στο Δημαρχειο και οχι μονο..:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα στη wavecom ειναι το λιγοτερο τραγικοι...........πηρα να τουσ ρωτησω για να τους πουλησω το Nokia x6 16gb το οποιο ειναι σφραγισμενο στο κουτι του με αποδειξη αγορας κτλ και μου ειπαν 170ευρω!!!!!Για ολοκαινουργιο κινητο που παντου κανει πανω απο 370ευρω αυτοι δινουν 170ευρω.............Οι πεινανε και πανε να βγαλουν τρελο κερδος ή απλα δεν ξερουν τι τους γινεται...........τι να πω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου μολις το παρουν απο εσενα θα το πουλησουν.

αν το παρουν 170 και το πουλησουν 250 ας πουμε θα βγαλουν 80 ευρω, οποτε γι αυτους αξιζει να μπουν σε αυτη την διαδικασια.

δεδομενου οοτι παραπανω δυσκολα θα το πουλησουν ακομα και σφραγισμενο δεν ειναι κατι παραλογο.

αυτοι σου προσφερουν την ευκολια οτι το δινεις σε καποιον αμεσα χωρις πολα πολλα.

αν θες να πιασεις την τιμη που αξιζει πουλησε το μονος σου σε καποιον χωρις μεσαζων, αλλιως αυτο θα γινεται παντα.

επιχειρηματιες ειναι,αδιαφορουν για σενα και για τον καθενα,κοιτουν μονο κερδος.

φιλικα στα λεω αυτα, για μενα βαλε το καμια αγγελια εσω και σε κανενα http://www.adslgr.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

μηνυμα προς χρηστη nikos_se

 

ειμαι ενας εκ των 2 ιδιοκτητων της wavecom πατρα. Εσύ φίλε μου απευθήνθηκες σε μας κι όχι εμείς σε σένα άρα μαλλον εμείς δεν πεινάμε....είμαστε στον χώρο πάνω από 15 χρονια και στην κινητή 25... σίγουρα ξέρουμε τι μας γίνεται. Οσον αφορά την τιμή σαν κατάστημα είμαστε υποχρεωμένοι βάσει νόμου να παρέχουμε αποδειξη με 23% φπα, άρα 350-23%=284,55ευρω+ 3,5% χαρτόσημα για το κράτος 12,25ευρω σύνολο 272,30ευρώ. Αν συνυπολογήσουμε και το ότι δεν ξέρουμε πότε θα το πωλήσουμε και δεν θα "φαμε" την αλλαγη της τιμής, σου δώσαμε απολύτως λογική τιμη για να έχουμε κέρδος. έτσι την επόμενη φορά που θα κατηγορήσεις κάποιον να έχεις επιχειρήματα.. και οχι αερολογίες.

 

τα συμπεράσματα δικά σας

με εκτίμηση

ΑΒΡΑΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μηνυμα προς χρηστη nikos_se

 

ειμαι ενας εκ των 2 ιδιοκτητων της wavecom πατρα. Εσύ φίλε μου απευθήνθηκες σε μας κι όχι εμείς σε σένα άρα μαλλον εμείς δεν πεινάμε....είμαστε στον χώρο πάνω από 15 χρονια και στην κινητή 25... σίγουρα ξέρουμε τι μας γίνεται. Οσον αφορά την τιμή σαν κατάστημα είμαστε υποχρεωμένοι βάσει νόμου να παρέχουμε αποδειξη με 23% φπα, άρα 350-23%=284,55ευρω+ 3,5% χαρτόσημα για το κράτος 12,25ευρω σύνολο 272,30ευρώ. Αν συνυπολογήσουμε και το ότι δεν ξέρουμε πότε θα το πωλήσουμε και δεν θα "φαμε" την αλλαγη της τιμής, σου δώσαμε απολύτως λογική τιμη για να έχουμε κέρδος. έτσι την επόμενη φορά που θα κατηγορήσεις κάποιον να έχεις επιχειρήματα.. και οχι αερολογίες.

 

τα συμπεράσματα δικά σας

με εκτίμηση

ΑΒΡΑΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Seriously? Μετα απο εναν χρονο η απαντηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aμ, το άλλο...; 15 χρόνια στο χώρο και 25! στο...κινητοχώρο; Δηλαδή στη Πάτρα απο το 1986 είχατε κινητά;

 

Άιντε βρέ καθήστε στα μαγαζιά σας κι αφήστε τα φόρουμς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...