Προς το περιεχόμενο

active windows 7


aserprince

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω μια ερωτιση παιδες, εβαλα για δευτερη φορα τα windows 7 και δεν αναγνωριζει το κλειδι ενεργοποιησης λεω..(εκανα φορματ απο την αρχει καθαρο φορμα) τα windows 7 ειναι γνησια!!! περιμενω μια απαντηση. καλλιμεrα σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Εχω μια ερωτιση παιδες, εβαλα για δευτερη φορα τα windows 7 και δεν αναγνωριζει το κλειδι ενεργοποιησης λεω..(εκανα φορματ απο την αρχει καθαρο φορμα) τα windows 7 ειναι γνησια!!! περιμενω μια απαντηση. καλλιμεrα σας.

Πάρε στη Microsfot και πες τους ότι άλλαξες μητρική, για να σου δώσουν νεο κωδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ γιατι να το κανει αυτο ? Αυθεντικα τα εχω και εγω και δεν ειχα ποτε τετοιο θεμα...

 

Δεν ξερεις τιποτα αλλο?(θα σε την ελεγα πριν αλλα τι γλιτωσες) με τσατισες οο shit

ευχαριστω παντος. το ιδιο με εκανε μετα vista) γνησια αλλα μονον ειναι αποκατασταση κανουν. τωρα εχω τα xp πειρατικα τι κανω αλλο δεν ξερω. xp και παλι xp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τσατισα που σου ειπα πως ποτε δεν ειχα τετοιο θεμα ουτε με αυθεντικα 7 ουτε με αυθεντικα vista ? Οκ....

με τσατισες που λες παρε τι microsft και μετα δεν λες τι να κανω ρε ανθρωπε τι να σε πω λες κατι και...........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν αλλαξες μητρικη δεν δικαιολογηται να μην το δεχεται το key. Οπως και να εχει προχωρα στην αυτοματοποιημενη τηλεφωνικη ενεργοποιηση και δεν θα εχεις προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τσατισες που λες παρε τι microsft και μετα δεν λες τι να κανω ρε ανθρωπε τι να σε πω λες κατι και...........

Τα έχεις μπερδέψει ολίγον τι. Ας σου τα πω ποιο αναλυτικά (εικονίτσες δεν φτιάχνω). Παίρνεις τηλέφωνο στην Microsoft hellas (το τηλέφωνο βρες το από το site τους) και πες:

 

"Γεια σας, έχω κάποιο πρόβλημα με τον κωδικό μου στα windows 7, μπορείτε να με βοηθήσετε;"

Όταν σε συνδέσουν με το κατάλληλο άτομο πες του

"Γεια σας, ο υπολογιστής μου κάηκε από ρεύμα και άλλαξα κάποια εξαρτήματα. Του έκανα format και τώρα δεν δέχεται το κλειδί. Τι να κάνω; Εχω αυθεντικά windows 7"

 

Φίλε μου συγνώμη αλλά δεν γίνεται να είμαι εκεί να σου κρατώ το ακουστικό, πρέπει να το κάνεις μόνος σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν αλλαξες μητρικη δεν δικαιολογηται να μην το δεχεται το key. Οπως και να εχει προχωρα στην αυτοματοποιημενη τηλεφωνικη ενεργοποιηση και δεν θα εχεις προβλημα.

 

το εκανα και αυτο με το τηλεφωνω παντος κατι πεζει λεω με τα γνησια windows 7.

θα παρω mac os x να ησηχασω επιτελους .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εκανα και αυτο με το τηλεφωνω παντος κατι πεζει λεω με τα γνησια windows 7.

θα παρω mac os x να ησηχασω επιτελους .

 

Ναι να πάρεις mac. Nα μην ταλαιπωρείσαι με αυτά τα παλιο-windows που είναι διαόλου κάλτσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πας στο πινακα ελεγχου θα πατησεις το συστημα , μετα θα πατησεις το εικονιδιο ενεργοποιησης στο παραθυρο που θα σου βγαλει επιλεγεις αλλο τροπο ενεργοποιησης και μετα πατασ ενεργοποιηση μεσω τηλεφωνου επιλεγεις χωρα ελλαδα και κανεις ολα τα παρακατω που θα σου εμφανισει στον υπολογιστη σου

 

και θα κανεις την διαδικασια να τα ενεργοποιησεις τηλεφωνικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι να πάρεις mac. Nα μην ταλαιπωρείσαι με αυτά τα παλιο-windows που είναι διαόλου κάλτσες.

 

μολις διαβασα με εκανες και γελασα με το διαολου καλτσες (χαχαχα)

λες να πεζει τιποτα αλλο? με αυτα τα παλιό 7 windows σκαμπαζεις τιποτα αλλο.

 

---------- Προσθήκη στις 13:50 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 13:48 ----------

 

θα πας στο πινακα ελεγχου θα πατησεις το συστημα , μετα θα πατησεις το εικονιδιο ενεργοποιησης στο παραθυρο που θα σου βγαλει επιλεγεις αλλο τροπο ενεργοποιησης και μετα πατασ ενεργοποιηση μεσω τηλεφωνου επιλεγεις χωρα ελλαδα και κανεις ολα τα παρακατω που θα σου εμφανισει στον υπολογιστη σου

 

και θα κανεις την διαδικασια να τα ενεργοποιησεις τηλεφωνικα

 

το εκανα ρε!!!!!!!!!!!!!! τιποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...