Προς το περιεχόμενο

ενεργοποιση των windows


B0mBeRMaN-Sama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ξερει κανεις πος μπορω να ενεργοποιησω τα windows η να κανω να μην μου ξαναεμφανιστει αυτο που λεει οτι μενουν ακομα 30 ημερες για την ενεργοποιηση των windows?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις αυθεντικά windows και δε ξέρεις πως να τα ενεργοποιήσεις, ή κατεβασμένα/σπασμένα; Στη πρώτη περίπτωση θα πρέπει να μας πεις και ποιο ακριβώς είναι το λειτουργικό σου, στη δεύτερη μάλλον ψάχνεις σε λάθος forum...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κιτα να δεις τι εγινε εκανα φορματ και επιδη δεν εχω το cd για τα xp μου το εδοσε ενας φιλος μου σε αυθεντικο αλλα δεν γινετε να μιραζομαστε το ιδιο serial key και ετσι εγω δεν εχω ενεργοποιημενα windows ενο αυτος εχει τι μπορω να κανω για να μην βγενει το σπαστικο μινιμα που λεει να τα ενεργοποιησω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κιτα να δεις τι εγινε εκανα φορματ και επιδη δεν εχω το cd για τα xp μου το εδοσε ενας φιλος μου σε αυθεντικο αλλα δεν γινετε να μιραζομαστε το ιδιο serial key και ετσι εγω δεν εχω ενεργοποιημενα windows ενο αυτος εχει τι μπορω να κανω για να μην βγενει το σπαστικο μινιμα που λεει να τα ενεργοποιησω?

Μπορείς να αγοράσεις μια άδεια (για να πάρεις κλειδί) ή να ρωτήσεις σε άλλο forum. Βέβαια υπάρχει και η πολύ καλή λύση να εγκαταστήσεις linux (προτείνω Mint Linux), οπότε δεν θα έχεις τέτοια προβλήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω βάλε τα βίστα που τα έχεις γνήσια και πάρε καμια μνήμη αμα θες να τραβάει πιο πολύ (αν και μετά το service pack (100)2 τα πράγματα έστρωσαν λίγο, λιιιιιγο).

 

Άμα θες μπορείς να το πας σε κανένα μαγαζί να σου τα περάσουν με κανένα 30ρι τα xp(δεν πιστεύω να σταμάτησαν τα δίνουν τα XP.... Πάρε ρώτα καλού κακού) και να σου βάλουν το δικό τους OEM κλειδί που θα είναι οκ.

 

Νόμιμα αυτά τα 2 γίνονται νομίζω :/ Απο εκεί και πέρα........

Good luck....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω να κανω κατι σαν hack?

Δυο άτομα σου λεμε ότι εδω μέσα δεν επιτρέπονται τέτοιες ερωτήσεις και εσύ το πας γυρω γυρω μπας και μάθεις (τι άλλο μπορώ να κάνω; )

 

 

Άδεια για xp βρίσκεις πλέον μόνο μεταχειρισμένη μέσω ebay. ..

Ακόμα πωλούνται (άσχετα σε τι τιμές) αν αγοράσεις και κάποιο εξάρτημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κιτα εχω ενα key αλλα στο παλιο pc πως μπορω να το βαλω σε αυτο?

 

Εφόσον αναφέρεται στο ίδιο λειτουργικό με αυτό που έχεις εγκαταστήσει, χρησιμοποιείς τον κωδικό που φαίνεται πάνω στο sticker και προχωράς κανονικά με την ενεργοποίηση

 

 

@isay: Μήπως να έβαζες στην υπογραφή σου και μια υπενθύμιση για τα δίφθογγα;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...