Προς το περιεχόμενο

Πανεπιστημιακη κλινικη Οδοντιατρικης Αθηνων


htps

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ορμομενος απο την προσφατη εμπειρια μου εδω στην Ελλαδα της παραλιγο απονευρωσης (ενω ηταν θεμα απλου σφραγισματος κ ειμαι μια χαρα πλεον) απο αγιογδυτες οδοντιατρους θελω να ρωτησω το εξης.Ξερετε εαν η Πανεπιστημιακη κλινικη της Οδοντιατρικης Αθηνας εδω στο Γουδη δεχεται κοινο?

 

Μιλουσα με εναν συναδελφο την προηγουμενη βδομαδα κ μου ειπε οτι οντως αυτο γινεται καθως κ οτι ειχε παει ενας γνωστος του,αλλα τα περιστατικα τα αναλαμβανουν φοιτητες κ μαλιστα χωρις χρεωση!!Ξερει κανεις τι ισχυει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'οτι θυμαμαι απο τα χρονια στη σχολη και απο φιλο οδοντιατρο, οντως δεχονται με ραντεβου ομως,τα περιστατικα τα αναλαμβανουν οι φοιτητες με την αμεση επιβλεψη των καθηγητων και αυτο που πληρωνεις ειναι η αξια των υλικων που χρησιμοποιουνται.

Συγγενικο μου προσωπο ειχε παει εκει για μια αρκετα μεγαλη διαδικασια(γεφυρες κλπ,δεν τα ξερω αυτα), πληρωσε γυρω στο 30% του ποσου που ειχε ζητησει ιδιωτης οδοντιατρος και εμεινε και πολυ ευχαριστημενη απο το αποτελεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην Οδοντιατρικη της Θεσσαλονικης παντως πηγαινεις και σου κανουν τζαμπε τις επιδιορθωσεις στα δοντια και μαλιστα γινεται απο φοιτητες υπο την επιβλεψη των καθηγητων οι οποιοι φοιτητες με τον τροπο αυτο παιρνουν κατι σαν "ποντους" για να παρουν το πτυχιο τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

καλησπερα κι απο εμενα... ενδιαφερομαι να βρω καποιον φοιτητη/τρια, παλιο ή καινουριο, της οδοντιατρικης σχολης αθηνων για να ρωτησω κατι.. σας παρακαλω οποιος εχει την καλοσυνη να μου στειλει ενα μυνημα στο e-mail :[email protected]. σας ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...