Προς το περιεχόμενο

Πως παιζεται το κινο??


stamos_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα. μπορεις οποιος ξερει να με βοηθησει με το νεο δελτιο του κινο?? εχω καταμπερδευτει και θελω να παιξω.

 

Αν μπορει καποιος να με βοηθησει θα το εκτιμουσα

 

Σας παρακαλω μην γινουν σχολια του τυπου ειναι απατη ειναι εθιστικο δεν αξιζει απλα θελω να μου μαθετε πως συμπληρωνετε

 

εδω ειναι και το δελτιο το νεο http://www.opap.gr/Files/NewDeltia/KINO_FRONT.jpg

 

περιμενω απαντησεις σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα. μπορεις οποιος ξερει να με βοηθησει με το νεο δελτιο του κινο?? εχω καταμπερδευτει και θελω να παιξω.

 

Αν μπορει καποιος να με βοηθησει θα το εκτιμουσα

Δες ΕΔΩ για αρχη και ΕΔΩ για λιγα περισσοτερα και στο BLOG μου για το ΚΙΝΟ για πιθανοτητες, γκανιοτα κλπ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είναι ηλίθιοι και ψαρώνουν. Το σημαντικότερο είναι να ελέγχεις πρώτα το ποσό που έχεις χαλάσει και μετά το τι έχεις κερδίσει, να ξέρεις πότε να σταματήσεις. Βλέπει ο άλλος ότι γίνονται κληρώσεις κάθε 5 λεπτά και νομίζει ότι θα βγάλει χιλιάρικα στο έτσι. Το ΚΙΝΟ είναι για μικρά ποσά, αν θες εκατομμύρια παίξε ΤΖΟΚΕΡ ή πούλα κοκα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σα τα φρουτακια ειναι. Εχει καταστραφει κοσμος απο αυτο.

 

λαθος κανεις

 

το κινο παιζει με σταθερο ποσοστο ενω τα φρουτακια οχι

 

το ενα ελεγχεται το αλλο οχι

 

μη λεμε και οτι θελουμε

 

εξαλλου το κυριοτερο οταν παιζεις τζογο ειναι να ελεγχεις τον εαυτο σου.

αν εσυ παιξεις ολο το μισθο σου και δεν εχεις λεφτα να πας ψωμι στα παιδια σου φταιει το κινο?

 

---------- Προσθήκη στις 18:49 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 18:48 ----------

 

Μεγαλύτερη απάτη από το ΚΙΝΌ δεν υπάρχει

 

μπορεις να το αιτιολογησεις σε παρακαλω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικά να σου πω ότι δεν εμπιστεύομαι τζόγο που βασίζεται σε λογισμικό.Δηλαδή δε ποντάρω τα λεφτά μου σε on line καζίνο και σε παιχνίδια στυλ ΚΙΝΟ.Θέλω για παράδειγμα όταν παίζω ρουλέτα να βλέπω έναν άνθρωπο να βάζει την μπίλια να γυρνάει.Δεν μου αρκεί να μου πούνε ότι ένα λογισμικό 100 % νόμιμο και ελεγμένο το κάνει.Ακούγομαι λίγο παράλογος αλλα δεν παίζω τα φράγκα μου σε λογισμικά.1000 φορες λαχείο παρα ΚΙΝΌ.

 

Και να σου πω και μια αληθινή ιστορία για το παραμύθι που ταΐζει ο ΟΠΑΠ στον κόσμο.Στο δρόμο μου για τι δουλειά έχει ένα πρακτορείο μόνιμα γεμάτο τις ώρες του ΚΙΝΌ.Αν και δεν πατάω σε πρακτορεία εκείνοτον καιρό είχε ένα μεγάλο τζακ pot στο joker.Μπαίνω μέσα βλέπω ένα γεροντάκο σε λίγο αθλια κατάσταση (με το ένα πόδι στον τάφο).Του πιάνω κουβεντούλα του λέω ρε παππου πως την παλεύεις μικρή σύνταξη και τζόγο μαζί?Και μου λέει τι τζόγος βρε παιδί μου?Μισό ευρώ έτσι να περνάει η ώρα.Του λέω sorry ρε παππου αλλα μισό ευρώ σε 20 κληρώσεις είναι 10 ευρώπουλα.Κοκάλωσε ο παππούς και μαζί του και άλλοι 2 γεροι που έκαναν παρέα.

 

Με αλλα λόγια αυτό που κατάφερε ο οπαπ είναι να χάνεις τα λεφτά με αργό αλλα σταθερό ρυθμό ώστε να μην το καταλαβαίνεις.Και μη μου πείτε ότι είναι εξαίρεση ο γερος γιατί τα πρακτορεία είναι full 50αρίδες + που δεν κατέχουν το internet και δεν έχουν ψαχτεί

 

Αυτά και συγγνώμη αν κούρασα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ΟΠΑΠ εταιρία είναι, με τζόγο ασχολείται. Όποιος περιμένει λοιπόν ότι θα του χαρίσει λεφτά, μάλλον ζει στη Ζαχαρούπολη.

 

Όλοι οι αριθμοί (από τους συνολικά 80), έχουν την ίδια πιθανότητα να έρθουν σε μια κλήρωση. Αν κάτσει κανείς και παρατηρήσει συνεχόμενες κληρώσεις, θα διαπιστώσει ότι κάποιοι έρχονται πιο συχνά. Στις 10 κληρώσεις ας πούμε, ένας αριθμός μπορεί να έρθει και 5 φορές, μπορεί και παραπάνω. Αν θες να παίξεις πιο σοβαρά λοιπόν, κοιτάς κληρώσεις και προσπαθείς να κάνεις σωστούς συνδυασμούς. Από εκεί και πέρα, είναι και θέμα τύχης προφανώς. Κατά τη γνώμη μου πάντα, αξίζει να παίζεις μόνο συνεχόμενες κληρώσεις. Και να παίζεις πάντα για χαμηλά ποσά, με λίγα νούμερα. Υπάρχουν τύποι που σκάνε στο πρακτορείο, παίζουν ένα απλό δελτίο των 50 cents με καμιά 10αριά νούμερα και νομίζουν ότι θα τα πιάσουν.

 

Μια φορά στο πρακτορείο, ένας τύπος δίπλα μου είχε πιάσει 200κάτι ευρώ. Εγώ έχω βγάλει 50αράκια. Δεν είναι πολλά, τα λεφτά αυτά τα ξόδεψα σε ταξίδι όμως. Δεν μου έκατσε άσχημα. Εξάλλου είπαμε, το ΚΙΝΟ είναι για μικρά ποσά. Και πάνω από όλα, έλεγχος στο τι έχεις χαλάσει. Τα 50 cents φεύγουν σαν ατμός. Τςςςςςςςςςςς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Δες ΕΔΩ για αρχη και ΕΔΩ για λιγα περισσοτερα και στο BLOG μου για το ΚΙΝΟ για πιθανοτητες, γκανιοτα κλπ.

Βρηκα επιτελους χρονο και διαβασα το μπλογκ σου φιλε.Πραγματικα πολυ καλη δουλεια και ευχαριστω πολυ για το διαβασμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα γρηγορα,συμπληρωνεις πανω  το τροπο του παιχνιδιου  που θες(1-12),δηλαδη ποσους αριθμους θα παιξεις..Και αναλογα τον τροπο παιχνιδιου που θα διαλεξεις,τοσους αριθμους θα κυκλωσεις.Αναλογα το παιχνιδι σου θα κοιταξεις πισω για ποσα νουμερα πρεπει να πιασεις,για να εχεις κερδη.

Ολα αυτα τα παιχνδια ειναι παντως πα πα ριες.Αμα θες να τζογαρεις παιξε  εκει 5€  ενα τζοκερ και αμα σου κατσει καλως,αμα οχι συνεχιζεις τον αλλο μηνα ή τουλαχιστον στοιχημα που εκει εχεις καποια δεδομενα και δεν πηγαινεις στα τυφλα.

 

 

Αλλα αμα εισαι τυχερος.

kino.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aδερφε, για να μην ανοιγω καινουριο τοπικ, για πες.

Δύο συμβουλές μόνο, μπρατ.

 

1) Ποτέ μην κάνεις απ' το προϊόν σου. 

2) Να έχεις άτομα να δουλεύουν για σένα, καλό είναι να έχεις και πλάτες επίσης. Ρωσοπόντιοι, Αλβανοί, Βουλγάροι, Λιβανέζοι, Κούρδοι, Μαροκάνοι, Τούρκοι, Γιουγκουσλάβοι, Πολωνοί, Γύφτοι, Αφρικάνοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα γρηγορα,συμπληρωνεις πανω  το τροπο του παιχνιδιου  που θες(1-12),δηλαδη ποσους αριθμους θα παιξεις..Και αναλογα τον τροπο παιχνιδιου που θα διαλεξεις,τοσους αριθμους θα κυκλωσεις.Αναλογα το παιχνιδι σου θα κοιταξεις πισω για ποσα νουμερα πρεπει να πιασεις,για να εχεις κερδη.

Ολα αυτα τα παιχνδια ειναι παντως πα πα ριες.Αμα θες να τζογαρεις παιξε  εκει 5€  ενα τζοκερ και αμα σου κατσει καλως,αμα οχι συνεχιζεις τον αλλο μηνα ή τουλαχιστον στοιχημα που εκει εχεις καποια δεδομενα και δεν πηγαινεις στα τυφλα.

 

 

Αλλα αμα εισαι τυχερος.

kino.jpg

Δικο σου ειναι αυτο το δελτιο φιλε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...