Προς το περιεχόμενο

το σπρευ πιπεριου ειναι παρανομο,αλλα τι γινεται με αυτο??


positivecreep21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν εχω πιπερι μαζι μου σε ενα κουτακι με σκοπο να το πεταξω στα ματια καποιου σε περιπτωση αυτοαμυνας? μπορει αυτο να θεωρηθει παρανομο?

για οπλοκατοχη το πιπερι δεν μου παει,αλλα δεν ξερω τι λετε??

Βασικα δεν ειναι δικια μου ιδεα, ειναι τεχνικη που χρησιμοποιηται (ή χρεισιμοποιουνταν) στο ninjutsu.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχω πιπερι μαζι μου σε ενα κουτακι με σκοπο να το πεταξω στα ματια καποιου σε περιπτωση αυτοαμυνας? μπορει αυτο να θεωρηθει παρανομο?

για οπλοκατοχη το πιπερι δεν μου παει,αλλα δεν ξερω τι λετε??

Βασικα δεν ειναι δικια μου ιδεα, ειναι τεχνικη που χρησιμοποιηται (ή χρεισιμοποιουνταν) στο ninjutsu.

Χαχαχαχαχααααααααα.

Και γιατι δεν παιρνεις σπρέι πιπεριου (και ας ειναι παρανομο!) ?

Αν σου επιτεθει καποιος και το χρησιμοποιησεις, νομιζεις θα σου κανει μηνυση επειδη ειχες στην κατοχη σου σπρέι πιπεριου?:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το πιπερι ειναι καπως δυσκολο γιατι θα πρεπει να εχεις πομα αρα μεχρι να το βγαλεις...

 

Σιγά μη κουβαλάει και μύλο και του πεί "περίμενε μια στιγμή να το αλέσω". Κάτι σαν αμπούλα εννοεί και να του τη σκάσει στη μάπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To σπρέι πιπεριού είναι παράνομο και απλά βγάζει εκτός μάχης τον άλλο, το εντομοκτόνο δεν είναι, και μπορεί να τον τυφλώσει μόνιμα. Go figure.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To σπρέι πιπεριού είναι παράνομο και απλά βγάζει εκτός μάχης τον άλλο, το εντομοκτόνο δεν είναι, και μπορεί να τον τυφλώσει μόνιμα. Go figure.

Ε καλά δεν είναι λογική αυτή, και το μαχαίρι δεν είναι παράνομο και μπορεί να σκοτώσει.

 

Δεν πιστεύω ότι κυκλοφορούν πολύ με το Teza στην τσάντα ή το ραντιστήρι στην πλάτη για άμυνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά μη κουβαλάει και μύλο και του πεί "περίμενε μια στιγμή να το αλέσω". Κάτι σαν αμπούλα εννοεί και να του τη σκάσει στη μάπα.

 

ακριβως αυτο! οι νιντζα το βαζαν μεσα σε ενα αδειο αυγο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να του σκάσεις ένα γεμάτο αυγό εδώ που τα λέμε. Αν είναι και κλούβιο, ακόμα καλύτερα.

 

χαχα!!!!!!!!!!

 

---------- Προσθήκη στις 23:26 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 23:25 ----------

 

Αν εχω πιπερι μαζι μου σε ενα κουτακι με σκοπο να το πεταξω στα ματια καποιου σε περιπτωση αυτοαμυνας? μπορει αυτο να θεωρηθει παρανομο?

για οπλοκατοχη το πιπερι δεν μου παει,αλλα δεν ξερω τι λετε??

Βασικα δεν ειναι δικια μου ιδεα, ειναι τεχνικη που χρησιμοποιηται (ή χρεισιμοποιουνταν) στο ninjutsu.

 

συνεχεια νταηδες πετυχαινω,πρεπει να παρω τα μετρα μου!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να του σκάσεις ένα γεμάτο αυγό εδώ που τα λέμε. Αν είναι και κλούβιο, ακόμα καλύτερα.

 

επικίνδυνο να το κουβαλάς όμως , πάρε με 100Ε ενα καλό αεροβόλο με σιδερένιες μπίλιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολεμικες τεχνες..:P

 

εκανα παλια και λεω να συνεχισω,αλλα θες πολλα χρονια εκπαιδευση για να πλακωσεις καναν ντουλαπα....και οι νταηδες συνηθως ντουλαπες ειναι.

Αληθεια ποια πολεμικη τεχνη προτεινεις? εγω εκανα παλια tae kwon do και τωρα σκεφτομαι για ninjutsu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...