Προς το περιεχόμενο

Ρολόι στην επιφάνεια εργασίας


Rania.Serra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα.Θέλω να βάλω στην επιφάνεια εργασίας μου ένα ρολοι χωρις να αντικαταστησει του υπολογιστη.Βρήκα μια σελιδα αλλα μου εδινε και φοντο..Εγω απλα θελω ενα ρολοι στην επιφανεια αλλα με φοντο μια δικια μου εικονα...Ξέρω ζηταω πολλα αλλα ειμαι ασχετη!Ευχαριστω..:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Windows Xp guys...

 

---------- Προσθήκη στις 18:26 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 17:51 ----------

 

Ρε γαμωτο..το έβαλα αλλά ρυθμίζεται λέει αυτόματα με την ώρα του συστήματος..Ενώ εγώ ήθελα να του ρυθμίσω ώρα Νέας Υορκης.Οπότε το μόνο που κατάφερα είναι να έχω δύο ρολόγια! :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα εχω windows xp αλλα το προβλημα μου ειναι οτι το ρολοι χανει συνεχεια.Το αλλαζω και ημερομηνια και ωρα και μετα αφου κλεισω το pc και το ξανανοιξω την επομενη εχει χασει τις ρυθμισεις.Πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο γνωριζει καποιος τι μπορει να φταει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις ξανανοιξει υπολογιστη, πανω στην μητρικη πλακετα (motherboard), θα δεις μια μπαταριουλα στρογγυλη ασημενια η οποια βγαινει πολυ ευκολα απο τη βαση της πατωντας απο τη μια ακρη της με μια μυτη.

 

cmos-battery.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως προβλημα μπαταριας, ποσο καιρο τον εχεις τον υπολογιστη;

 

4 χρονια και τωρα μου δημιουργησε προβλημα..

 

---------- Προσθήκη στις 22:06 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 22:04 ----------

 

Αν εχεις ξανανοιξει υπολογιστη, πανω στην μητρικη πλακετα (motherboard), θα δεις μια μπαταριουλα στρογγυλη ασημενια η οποια βγαινει πολυ ευκολα απο τη βαση της πατωντας απο τη μια ακρη της με μια μυτη.

 

cmos-battery.gif

 

Βασικα δεν εχω ξανανοιξει...Μαλλον ειναι ευκαιρια να ανοιξω το laptop μου...ευχαριστω παντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...