Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με Google Chrome


Nikos7Bouzouxis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα...

 

Τωρα τελευταια μου κρασαρε ο γκουγκλ χρωμ...Μεχρι που σημερα τον ανοιγω,δειχνει οτι φορτωνει,αλλα δεν μπαινει πουθενα..Σε καμια ιστοσελιδα..

 

Εκανα απεγκατασταση-εγκατασταση ξανα,αλλα το προβλημα παραμενει...:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[offtopic]

Όταν λέμε όχι greeklish, δεν εννοούμε να τα γράφουμε ΟΛΑ στα ελληνικά (άκου γκουγκλ χρωμ)..

[/offtopic]

 

Βάλε φάιρφοξ

 

 

firefox

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΦΤΟΠΙΚ:Κοιτα να δεις..Παντου και παντα χρησιμοποιω αγγλικα,και αν ειναι να γραψω μια αγγλικη λεξη η αληθεια ειναι βαριεμαι να αλλαζω γλωσσα...:mrgreen:

 

Αν ειναι να χρησιμοποιησω αλλον browser

ή μπροουζερ..:mrgreen:

σιγουρα αυτος θα ειναι ο οπερα,γιατι ο firefox μου κολλαει απιστευτα..

΄΄

Υπαρχει τουλαχιστον τροπος να μεταφερω τα αγαπημενα απο τον chrome στον opera;..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα μεταφέρεται εδώ από την ενότητα Internet. Παρακαλώ να ελέγχετε προσεκτικά τις περιγραφές των ενοτήτων στην κεντρική σελίδα του forum ώστε να επιλέγετε αυτήν που είναι καταλληλότερη για να φιλοξενήσει το θέμα σας.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη φιλε parsifal..:-)

 

 

Καμια λυση υπαρχει;Εχω ξενερωσει τελειως..:-(

 

Ο firefox δεν μου αρεσει και με οπερα δεν την παλευω επισης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα..

 

Σημειωση:Δεν μου ανοιγει ουτε η απλη καρτελα..Αυτη εδω δλδ...

 

Αντιθετως μου δειχνει συνεχεια μια λευκη σελιδα που υποτιθεται οτι φορτωνει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι επιλογες που φαινονται στην παρακατω εικονα ειναι στην καρτελα "Under the hood" και εχουν να κανουν με τα περι δικτυου και με αλλες !@#$%^&.

Εχε τες ανενεργες (στην εικονα ειναι ενεργες).

 

http://redivide.com/wp-content/uploads/2008/09/google_chrome_options_under_the_hood.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι επιλογες που φαινονται στην παρακατω εικονα ειναι στην καρτελα "Under the hood" και εχουν να κανουν με τα περι δικτυου και με αλλες !@#$%^&.

Εχε τες ανενεργες (στην εικονα ειναι ενεργες).

 

http://redivide.com/wp-content/uploads/2008/09/google_chrome_options_under_the_hood.png

 

Αν λες να απενεργοποιησω τις επιλογες που ειναι στο "network",πηγα στην καρτελα και δεν τις εχει καν..

 

Μονο μια επιλογη μου εχει:"αλλαγη ρυθμισεων διακομιστη μεσολαβησης"..Και αυτη δεν (απ)ενεργοποιηται,απλα πατωντας πανω της με οδηγει σε αλλη καρτελα..Θα κοιταξω αν ειναι να κατεβασω τον chrome στην αγγλικη του εκδοση,αν και δεν νομιζω να ειναι αυτο το προβλημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το pc σου είναι καθαρό από ιούς και malware....?

 

Του κανα ενα σκαναρισμα στην αρχη που εγινε το προβλημα και του κανα και αλλο ενα τωρα,αλλα ειναι καθαρο...Αστραφτει..:mrgreen:

 

Οι επιλογες που φαινονται στην παρακατω εικονα ειναι στην καρτελα "Under the hood" και εχουν να κανουν με τα περι δικτυου και με αλλες !@#$%^&.

Εχε τες ανενεργες (στην εικονα ειναι ενεργες).

 

http://redivide.com/wp-content/uploads/2008/09/google_chrome_options_under_the_hood.png

 

 

Τελικα τις βρηκα τις επιλογες..Επρεπε να ψαχτω πολυ στο μενου...Αλλα και παλι τις απενεργοποιησα και τιποτα...

 

ΕΝΤΙΤ:

 

Παιδια τελικα λυθηκε το προβλημα,οχι φτιαχνωντας τον google chrome,αλλα αντικαθιστωντας τον με αυτον..

 

Ειναι αντιγραφη του chrome...

 

ΥΣ:Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας...:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...