Προς το περιεχόμενο

Service Toshiba


blackstar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να ρωτήσω όσους είχαν εμπειρίες απο το service της ideal (TOSHIBA), αν ηταν αρνητικές η θετικές;

 

Γιατί γενικός εχω ακούσει καλά λόγια, αλλά μου φαίνεται περίεργο το γεγονός οτι δεν έχουν κάποιο service στην Θεσσαλονίκη.

 

Το μηχάνημα είναι εντός εγγύησης, οπότε λογικά θα πρέπει να το επισκευάσουν, αλλά είπα να κάνω και μια ερώτηση, για να ακούσω μερικές γνώμες/εμπειρίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις να εχω σχετικη εμπειρια,και εγω σε ολα τα ποσταρισματα που εχουν σχεση με την εγγυηση toshiba,τα καλυτερα εχω ακουσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω εχω θετικη εικονα μια φορα που το χρειαστηκα αλλα μενω αθηνα.

αν δεν κανω λαθος η τοσιμπα πλεον εχει εγγυηση παραλαβεις και παραδοσης απο και προς τον χωρο σου πανελλαδικα,αλλλα δεν παιρνω και ορκο.

εναλλακτικα εξουσιοδοτημενο σερβις τοσιμπα εχει και το πλαισιο,που αναλογα με την βλαβη το στελνουν αυτοι στιν αντιπροσωπεια.

οπως και να εχει δεν παιρνεις κανενα τηλ στην idea να ρωτησεις;

http://www.toshiba.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να ρωτήσω όσους είχαν εμπειρίες απο το service της ideal (TOSHIBA), αν ηταν αρνητικές η θετικές;

 

Γιατί γενικός εχω ακούσει καλά λόγια, αλλά μου φαίνεται περίεργο το γεγονός οτι δεν έχουν κάποιο service στην Θεσσαλονίκη.

 

Το μηχάνημα είναι εντός εγγύησης, οπότε λογικά θα πρέπει να το επισκευάσουν, αλλά είπα να κάνω και μια ερώτηση, για να ακούσω μερικές γνώμες/εμπειρίες.

 

εχουν στην αθηνα φιλε μου,και μπορεις να το στειλεις με acs δωρεαν και να το παραλαβεις κιολας με acs.παρε ενα τηλεφωνο,ειναι πολλοι εξυπηρετικοι οι ανθρωποι.αν θελεις μπορεις να αφησεις και καποιο μυνημα στο side τους και θα επικοινωνησουν μαζι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί γενικός εχω ακούσει καλά λόγια, αλλά μου φαίνεται περίεργο το γεγονός οτι δεν έχουν κάποιο service στην Θεσσαλονίκη.

 

Είσαι σίγουρος για αυτό? Γιατί πριν ένα χρόνο το πήγα στο service της Θεσσαλονίκης, το οποίο και ήταν εξαιρετικό. Τι έγινε το κλείσανε?:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ είχα θετική εμπειρία από το service της Toshiba! Από Ρόδο μου πήρε το laptop η acs και μου το επέστρεψε χωρίς να πληρώσω τίποτα ούτε για τον έλεγχο της βλάβης, ούτε μεταφορικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για της απαντήσεις. Αύριο θα τηλεφωνήσω στο νούμερο που έχουν στο site τους, για να κανονίσω της λεπτομέρειες.

 

Δεν εχω βρει κάποιο τηλέφωνο για Θεσσαλονίκη στο site τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...