Προς το περιεχόμενο

internet on the go cosmote


Gromf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα..

Έχω πρόβλημα με την εγκατάσταση του internet on the go της cosmote. Έχω windows 7 home premium 64 bit και ενώ γίνεται κανονικά το install του stick μετά κάνω auto run και δεν γίνεται τίποτα ούτε pin μου ζητάει ούτε τίποτα και δεν μπορώ να συνδεθώ. Το stick είναι cosmote internet on the go μοντέλο MF 110. Σε laptop με windows vista συνδέομαι κανονικά. Δοκίμασα πολλές φορές απεγκατάσταση και εγκατάσταση ξανά και τίποτα. Επίσης έκανα και από τις ιδιότητες συμβατότητα με vista και τζίφος πάλι. Υπάρχουνε τα κατάλληλα drivers πουθενά? Μήπως είναι άλλου το πρόβλημα? Λειτουργεί άλλο stick της cosmote?? Διάβασα πολλά τέτοια προβλήματα Τι μπορώ να κάνω έχω πελαγώσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα τα στικακια ειναι μονο modem-demod. Δεν εχουν firmware φιλε. Driver εννοεις μαλλον

 

 

σωστος.ειχα κανει update σε ενα stickaki και μου ειχε αλλαξει version του προγραμματος που εχει ενσωματωμενο μεσα το usb stick και που σου ζζηταει να το περασεις οταν το κουμπωσεις πανω.απλα ειχε αλλαξει και κατι αλλο αλλα δεν θυμαμαι τι ειχε αλλαξει.μηπως ειχα κατεβασει απο την εταρεια του stick και οχι απο την vodafone Πχ και απλα μου βγαλε το λογοτυπο?δεν μπορω να θυμηθω.πανε 2 χρονια και.ξερεις καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΩΣ ΕΞΗΣ. ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΕΓΡΑΨΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ INSTALL TO STICK ΜΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΕΝΑ ΚΟΚΚΙΝΟ Χ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ Η COSMOTE ΕΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΠΟΤΥΧΙΑΣ ΤΟΥ STICK. ΕΠΕΙΤΑ ΕΚΑΝΑ ΝΕΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ INSTALL ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ. ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ META ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΚΑΝΑ RESTART.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...