Προς το περιεχόμενο

Το δικο μας top 10 για αυτη την εβδομαδα


anisixosblogakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποια ειναι τα 10 αγαπημενα σας τραγουδια αυτη την εβδομαδα; Με ποια εχετε κολλησει περισσοτερο;

Γραψτε και ενα σχολιο για το καθε τραγουδι αν θελετε.Επισης αν θελετε σχολιαζετε το top 10 των αλλων.

Λοιπον το δικο μου top 10 για αυτη την εβδομαδα ειναι το εξης :

 

1.Only girl- Rihanna

(Το καινουργιο χιτακι της Ριανα μου αρεσει πολυ και μου εχει κολλησει.Πιο πολυ μου αρεσει το κουπλε)

 

2.Dj got us falling in love- Usher

(Απο αυτα που σε κανουν να θες να χορεψεις.Εχει φοβερο ρυθμο.Με χαλαει ομως πολυ ο pitbull και γενικα το rap μερος στα pop και RnB τραγουδια)

 

3.Νινο- Θεος

(Μελωδια και ρυθμος που δε μπορεις να τους αντισταθεις.Οι στιχοι υπερβολικοι και γραφικοι)

 

4.Παραφορα- Σακης Ρουβας

(Στην αρχη μου φανηκε ενα ακομα χλιαρο τραγουδι του Ρουβα αλλα τελικα εχει γαματο ρυθμο.Μου αρεσει.Στο βιντεο κλιπ παιζει για ακομα μια φορα η trident)

 

5.Κομμενα πια τα δανεικα- Αντωνης Ρεμος

(Δε μου αρεσει ο Ρεμος και αυτο το ειδος μουσικης αλλα αυτο το τραγουδακι με το συμπαθητικο ρεφρεν μου κολλησε)

 

6.Ποσο ακομα- Νικος Γκανος

(Ειδα το Γκανο στο x-factor και απογοητευτηκα.Περιμενα να δω να κανει χορογραφια σε αυτο το τραγουδι και οχι μονο δεν εκανε αλλα ηταν ολο playback.Ελεος)

 

7.Το καλυτερο ψεμα- Μιχαλης Χατζηγιαννης

(Υπεροχο)

 

8.If u seek Amy- Britney Spears

(Στο βιντεο κλιπ βλεπουμε πως η Britney κρυβει καλα τον nasty εαυτο της απο τα media στα οποια παρουσιαζεται σαν η καλη νοικοκυρα με τα παιδια και τον αντρα της.Οι στιχοι του τραγουδιου εγιναν θεμα στο δελτιο ειδησεων στην Αμερικη!)

 

9.Womanizer- Britney Spears

(Κατα καιρους κολλαω και με διαφορετικο τραγουδι της Britney, τωρα με αυτο)

 

10.Ο φτωχος- Onirama

(Τελικα ειναι μετριο αλλα μου εχει κολλησει και το τραγουδαω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι ενας σιχαμενος οπως και το βιντεο αυτο.

Μην τολμησεις να απαντησεις ξανα σε ποστ μου.

Γιατι; Εγω ποσταρα το αγαπημενο μου τραγουδι για αυτη τη βδομαδα. Κακο ειναι που μου αρεσει; Ο Νινο δηλαδης ειναι λιγοτερο σιχαμενος;

 

ΥΓ. Υποννοεις κατι ξερω γω; Γιατι αν δεν υποννοεις, στειλε π.μ με καμια φωτο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι; Εγω ποσταρα το αγαπημενο μου τραγουδι για αυτη τη βδομαδα. Κακο ειναι που μου αρεσει;

 

Μας χαλάς το θρεντ... Σιχαμερέ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...