Προς το περιεχόμενο

ακαταχωρητο τηλεφωνο / περιεργο


bardos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας και "καλωσηρθα" :P

δεχθηκα ενα τηλεφωνημα απο ενα σταθερο τηλεφωνο και θελησα να το κοιταξω και μου εκανε εντυπωση γιατι ενω εδειχνε νουμερο κανονικα δεν εμφανιζε τιποτα στο whitepages. κοιταξα και στο πανινφο το παλιο και ηταν και εκει ακαταχωρητο. εγω ηξερα οτι τα ακαταχωρητα σταθερα εμφανιζουν αποκρυψη, κανω λαθος? ξερει κανεις τι γινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να μαι βέβαιος πως αυτή είναι η περίπτωση, το whitepages εμφανίζει τους (μη απόρρητους) τηλ. αριθμούς που ανήκουν στον ΟΤΕ. Αυτός που σε κάλεσε θα μπορούσε ν ανήκει σ άλλον πάροχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας και "καλωσηρθα" :P

δεχθηκα ενα τηλεφωνημα απο ενα σταθερο τηλεφωνο και θελησα να το κοιταξω και μου εκανε εντυπωση γιατι ενω εδειχνε νουμερο κανονικα δεν εμφανιζε τιποτα στο whitepages. κοιταξα και στο πανινφο το παλιο και ηταν και εκει ακαταχωρητο. εγω ηξερα οτι τα ακαταχωρητα σταθερα εμφανιζουν αποκρυψη, κανω λαθος? ξερει κανεις τι γινεται?

Τα σταθερά που δεν έχουν καταχωρηθεί όπως πχ το σταθερό στο σπίτι μου, εμφανίζονται με αριθμό (είμαι στον ΟΤΕ), απλά δεν εμφανίζονται στο site wwww.whitepages.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζω παρόμοια περίπτωση και ο πελάτης ανήκε στην Hellas On Line και ως εξ τούτου δεν εμφανιζόταν στον κατάλογο του ΟΤΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταλαβα... δηλαδη παει πια αυτο που μπορουσαμε να βρουμε που ανηκουν *σχεδον* ολα τα τηλ απο whitepages. καποιο αντιστοιχο για τις αλλες εταιριες υπαρχει? τα 11880 τα βρισκουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι γίνεται μόνο το αντίθετο με βάση το ονοματεπώνυμο, την επωνυμία της εταιρίας ή τον τίτλο της Υπηρεσίας να βρίσκεις το τηλέφωνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι γίνεται μόνο το αντίθετο με βάση το ονοματεπώνυμο, την επωνυμία της εταιρίας ή τον τίτλο της Υπηρεσίας να βρίσκεις το τηλέφωνο

Απαντάω για το δικό μου τηλέφωνο και το δικό μου πάροχο. Τσου

Ακόμα και αν βάλω ονοματεπώνυμο στο whitepages, πάλι δεν δίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ούτως ή άλλως το www.1888.gr είναι κατάλογος των συνδρομητών του ΟΤΕ

 

 

βρε vangeli πήγα στο whitepages.gr έβαλα όνομα και επώνυμο δεν το έβγαλε. Έβαλα μόνο το τηλέφωνο λέει

 

"Δεν βρέθηκαν εγγραφές

Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε νέα κριτήρια αναζήτησης."

 

To www.1888.gr δεν το ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε vangeli πήγα στο whitepages.gr έβαλα όνομα και επώνυμο δεν το έβγαλε. Έβαλα μόνο το τηλέφωνο λέει

 

"Δεν βρέθηκαν εγγραφές

Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε νέα κριτήρια αναζήτησης."

 

To www.1888.gr δεν το ξέρω.

 

το

http://www.11888.gr/gr/

είναι το Whitepages :P

 

Ήξερα πάντως ότι ο ΟΤΕ δίνει επιλογές για το τηλέφωνο είτε με απόκρυψη είτε απόρρητο.

απόκρυψη που απλά δεν δείχνει αριθμό και απόρρητο δεν το βρίσκεις εύκολα(σε καταλάγους και τέτοια) αν έχει αλλάξει τα τελευταία 3-4 χρόνια δεν ξέρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την ακρίβεια ένα 1 είχες ξεχάσει :P

το δεύτερο gr το βγάζει αυτόματα B)

άκυροοοοοοοοοοοοοοοοοοο

 

Δίκιο έχεις :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως προς το 2ο ερώτημα σου απάντησε ο PETROS13 ως προς το πρώτο είναι λογικό αφού όπως κατάλαβα είσαι σε εναλλακτικό πάροχο. Η απάντησή μου είναι γενικά για τις πληροφορίες τηλεφωνικού καταλόγου τύπου 118--- όπου παίρνεις για να μάθεις κάποιο τηλέφωνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ερώτημα για το 11888 είχε βάση μια και έδωσες λάθος site.

 

Μα ούτως ή άλλως το www.1888.gr είναι κατάλογος των συνδρομητών του ΟΤΕ

--------------------------------------------------------------------

 

....ως προς το πρώτο είναι λογικό αφού όπως κατάλαβα είσαι σε εναλλακτικό πάροχο.

 

Είμαι στον ΟΤΕ οεο

 

Τα σταθερά που δεν έχουν καταχωρηθεί όπως πχ το σταθερό στο σπίτι μου, εμφανίζονται με αριθμό (είμαι στον ΟΤΕ), απλά δεν εμφανίζονται στο site wwww.whitepages.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...