Προς το περιεχόμενο

Θεωριτικα μαθηματα


G10rgos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια, μηπως ξερετε κανενα προγραμα που να εχει τα 30 φυλλα εκμαθησης της θεωριτικης εξετασης που εχουν οι σχολες οδηγων για το διπλωμα οδηγησης; Δεν θελω αυτο που εχει η σελιδα του υπουργειου γιατι αυτο δεν εχει τα φυλλα αυτα εχει 30 ερωτησεις τυχαιες καθε φορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.testdriveme.gr

 

Κορυφαο αλλα για εξασκιση.

 

Οι ερωτησεις που σου βαλουν δεν ειναι απο ενα φυλλο αλλα τυχαιες νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι οντως ειναι τυχαιες αδερφε, ομως με βολεβει καλυτερα να τις εχω αποτυπομενες στο μυαλο μου απο τα 30 φυλλα αυτα... ειμαι λιγο παραξενος... ασε που καποιες μπορει να μην μου τυχουν καθολου και να μην τις ξερω, οχι πως δεν εχω διαβασει το βιβλιο με τα σηματα... απλα αλλο να συναντας ολες τις ερωτησεις στο τεστ κ αλλο να εχεις δει μια ερωτηση μια η δυο φορες που διαβασα το βιβλιο με τα σηματα... Ευχαριστω πολυ για την απαντηση δειχνει καλο το site αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

εχω μια καλη εφαρμογή www.bestl.gr πας τεστ κοκ Online. εχει και τα τεστ έχει και ανα κεφαλαιο για να διαβάσεις. έχει και για μοτοσυκλετα. ελλπιζω να σου αρεσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια καλη εφαρμογή www.bestl.gr πας τεστ κοκ Online. εχει και τα τεστ έχει και ανα κεφαλαιο για να διαβάσεις. έχει και για μοτοσυκλετα. ελλπιζω να σου αρεσει

 

Πολυ ωραιο και αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι πλεον τα κλασσικά 30 φύλλα οπου πέφτει 1 απο αυτα?

 

Οχι.Πεφτουν 30 ερωτησεις αν δεν κανω λαθος με τυχαια σειρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορώ πως δεν έχει αλλάξει ακόμα αυτό το σύστημα εξετάσεων.

είναι δυνατόν να σου βάζουν ερωτήσεις απο μια λίστα ~200 ερωτήσεων;

οι περισσότεροι τις μαθαίνουν παπαγαλία και πάνε και δίνουν. ακόμα και τη σειρά των απαντήσεων αν τους την αλλάξεις, είναι ικανοί να κάνουν λάθος.

δεν ξέρουν τι και πως, απλά τα μαθαίνουν απ έξω.

και μετά λέμε γιατί έχουμε ατυχήματα και τα λοιπά...

 

παπαγαλία στο σχολείο, παπαγαλία στο πανεπιστήμιο, παπαγαλία κι εδώ.

 

είμαστε για τον... παπαγάλο καβάλα

 

εκτός θέματος αλλά δεν κρατιέμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά τα λες ειδικα για το σχολείο.. ΠΑντως στη δικη μου σχολη οδηγησης,(σε συνεργασια με μεγαλη σχολη οδηγησης) κανανε τις ωρες συνολικα των θεωρητικων μαθηματων σε 5μερης διαρκειας 3ωρα σεμινάρια. (μπορει και 4ωρα δε θυμαμαι). Δε κανανε χρηση pc (τουλ το 2007 που εδινα) απλα ηταν ενας σαν καθηγητης και καλα και τον ρωτουσες οτι δε καταλαβαινεις, ειχε ενα πινακα με μαγνητικα αυτοκινητακια και σου εξηγουσε γιαιτ προηγειται ο ενας γιατι σταματαει ο αλλος, ειχε επισης και μια απομιμηση ταμπλο αυτοκινητου και σου δειχνε τι σημαινει φωτα στασης πορειας και διασταυρωσεως. Στο τελος σου δινανε εκτυπωμενα ερωτηματολογια σαν τεστ και στο τελος οταν τα διορθωνε σου εξηγηγουσε τα λαθη, τα τρανταχτα λαθη τουλαχιστον (γιατι υπηρχαν μερικοι πχ που κανανε πολλα λαθη οποτε δυσκολο να τα εξηγησει ενα προς ενα σε 20 ατομα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...