Προς το περιεχόμενο

αλλαγη ονοματος στο facebook


fotobave

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσπαθώ εδώ και μερικές μέρες να αλλάξω το όνομά μου στο facebook και δεν αλλάζει...Δεν βάζω κάποιους περίεργους χαρακτήρες.Τη μία φορά που το άλλαξα μου έγραψε ότι έχει τεθεί υπό έλεγχο και ότι σε 24 ώρες θα έχει αλλάξει αλλά τίποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασες να το βαλεις με ελληνικους ειτε αγγλικους χαρακτηρες ; παρατηρω πως καποια ονοματα δε δεχεται πχ ηθελα να βαλω στο "μεσσαιο ονομα" power of dreams" και δε το δεχοτανε... οπως και το ονομα μου οταν ηθελα να το αλλαξω και το γραφα με λατινικους χαρακτηρες το δεχτηκε ενω οσο το γραφα με ελληνικους δεν το δεχοτανε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ελληνικούς δεν δοκίμασα άλλα με λατινικούς που έβαλα δεν μου το αλλάζει.Και εγώ στο μεσαίο που έβαλα δεν το βάζει.Δοκίμασα να βάλω έναν χαρακτήρα, το αρχικό του ονόματος του πατέρα μου και τίποτα..:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα θα χεις γραψει ολο το επωνυμο σου.. γραψε τα 3 αρχικά του :)

(του επωνυμου σου ή γενικα οποιουδηποτε εχεις για nickname-επωνυμο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειχα πληρες ονοματεπωνυμο στα ελληνικα και προσθεσα και λατινικα χωρις προβλημα κανενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα θα χεις γραψει ολο το επωνυμο σου.. γραψε τα 3 αρχικά του :)

(του επωνυμου σου ή γενικα οποιουδηποτε εχεις για nickname-επωνυμο)

 

έχω γράψει το ονομα μου και το επωνυμο μου ολοκληρα με λατινικους,μια χαρα αυτο και μετα πηγα να γραψω παλι με λατινικουσ χαρακτηρες ενα nickname ως μεσαιο ονομα και δεν το παιρνει.μετε δοκιμασα να το γραψω(το nickname) ως ενναλλακτικο ονομα και παλι τιποτα..pff...

 

Εγω ειχα πληρες ονοματεπωνυμο στα ελληνικα και προσθεσα και λατινικα χωρις προβλημα κανενα.

 

χμμ τι να πω..

αλλα με ελληνικα δεν θελω να το βαλω οποτε βλεπω να το αφηνω όπως ειναι..

αφηστε που τωρα που πηγα για να δοκιμασω μου λεει οτι εχω εξαντλήσει τα όρια αλλαγης ονόματος και οτι δεν μπορω να το αλλαξω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι απ οσο ξερω δε μπορεις να το αλλαζεις συχνα! Παρατα το προς το παρόν και δοκιμασε μετα απο καμια βδομάδα ^_^

 

Αυτό έχω σκοπό να κάνω...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αλλαξει απο μονο του σε λιγες μερες.. Ενας φιλος μου την πατησε ετσι που ηθελε να κανει πλακα και αναγκαστηκε να φτιαξει καινουργιο fb.. Μετα απο 3-4 μερες παρατηρησα οτι το παλιο fb ειχε ξαναγυρισει στο original name..

 

ΥΓ: http://www.google.com/search?btnG=1&pws=0&q=facebook+cant+change+name

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα αν δε το δεχοτανε εβγαζε ενα κοκκινο μηνυματακι που λεγε κατι του στυλ << το ονομα που εισαγατε δε ειναι αποδεκτο>. .. αμα το δεχοτανε αυτο που εβαζε απλα αλλαζε χωρις να πει κατι ως επιβεβαιωση :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αλλαξει απο μονο του σε λιγες μερες.. Ενας φιλος μου την πατησε ετσι που ηθελε να κανει πλακα και αναγκαστηκε να φτιαξει καινουργιο fb.. Μετα απο 3-4 μερες παρατηρησα οτι το παλιο fb ειχε ξαναγυρισει στο original name..

 

ΥΓ: http://www.google.com/search?btnG=1&pws=0&q=facebook+cant+change+name

 

λες?θα δειξει...

 

εμενα αν δε το δεχοτανε εβγαζε ενα κοκκινο μηνυματακι που λεγε κατι του στυλ << το ονομα που εισαγατε δε ειναι αποδεκτο>. .. αμα το δεχοτανε αυτο που εβαζε απλα αλλαζε χωρις να πει κατι ως επιβεβαιωση :Ρ

 

πφφ προς το παρον θα το παρατησω μπας και αλλαξει σε μερικες μερες οπως ειπε και ο 3leven..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνει πολλές φορές διάφορα παλαβά και δέν το αλλάζει σε αναμονή σε αφήνει πάντα μερικές φορές το αλλάζει αμέσως ή σε μερικές ημέρες ή καθόλου.

Εξαρτάται άν το έχεις αλλάξει πολλές φορές σε μικρό χρονικό διάστημα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δοκιμασα να αλλαξω κωδικο μου ελεγε οτι δεν βαζω τον παλιο σωστα αν και ηταν ΟΚ και ενω φαινομενικα δεν με αφηνε αλλαξε ο κωδικος...Δεν ξερω κατα ποσο ειναι σοβαρα προβληματα αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνει πολλές φορές διάφορα παλαβά και δέν το αλλάζει σε αναμονή σε αφήνει πάντα μερικές φορές το αλλάζει αμέσως ή σε μερικές ημέρες ή καθόλου.

Εξαρτάται άν το έχεις αλλάξει πολλές φορές σε μικρό χρονικό διάστημα ..

 

κανα 2 φορες το εχω αλλαξει,μονο μια φορα αλλαξε και μετα το ξαναεκανα οπως το ειχα αρχικα..

αυτη η αλλαγη εγινε μετα απο κανα χρονο..

 

δεν αλλαζει σε 24 ωρες που λεει. παιρνει μερικες μερες μεχρι να γινει approved και να περαστει το νεο ονομα

 

καλα το 24 ωρες που λεει δεν ισχύει με τιποτα..

 

Εγω δοκιμασα να αλλαξω κωδικο μου ελεγε οτι δεν βαζω τον παλιο σωστα αν και ηταν ΟΚ και ενω φαινομενικα δεν με αφηνε αλλαξε ο κωδικος...Δεν ξερω κατα ποσο ειναι σοβαρα προβληματα αυτα.

 

θα το ειχαν πιασει τα παλαβα του..ευτυχως με τον κωδικο δεν μου εχει παρουσιασει προβλημα...ακομα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...