Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Flash player


Vassilis_X

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω προβλημα με το flash player.. οταν βλεπω βιντεο στο νετ και απαιτει flash player το βλεπω σε slow motion.. εχω τη τελευταια εκδοση.. εχω κανει τα παντα.. γνωριζετε καποια λυση? συμβαινει μονο με την εκδοση 10.2. Με τη 10.1 παει σφαιρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πολλές φορές πρόβλημα ο Explorer δοκίμασε με Mozilla Firefox.

και που ξες αμα ο σταρτερ του τοπικ εχει explorer ?

μπορει πχ να εχει safari ή opera ....

προσωπικα δεν επιστευεομαι κανεναν απο αυτους ... αλλα παιζει και με firefox να εχει προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και που ξες αμα ο σταρτερ του τοπικ εχει explorer ?

 

Eίναι γιατί και με τον δικό μου explorer είχα κάποια στιγμή τα ίδια συμπτώματα με αυτά του στάρτερ του τόπικ όταν χρησιμοποίησα Mozilla ή Opera όλα τα βίντεο δούλεψαν κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μενα το κανει σε ολους τους περιηγητες...ολους... εμενα δεν το δειχνει καν...δηλαδη ξεκιναει ακουω ηχο αλλα εχει κολλημα και δεν παιζει καθολου την εικονα...αν παω το ποντικι επανω στο βιντεο, την ωρα που παιζει, μενει αποτυπωμα των στοιχειων που βγαζει η μπαρα φορτωσης του βιντεο (π.χ. χρονος αναπαραγωγης)... οταν κανω εκκαθαριση με ccleaner και απεγκατασταση και ξανα εγκατασταση του flash player παιζει για λιγο, μετα παλι τα ιδια...!!παρατηρησα οταν εχω σαφαρι οτι αργει να κολλησει μπορει και καθολου...αλλα κολλησε καποια στιγμη και απο τοτε τα ιδια...!!! επισης οταν εχω μοτζιλα και βαζω το βιντεο σε full screen το εικονιδιο στη γραμμη εργασιων(κατω εκει που ειναι και το κουμπι του μενου εναρξη) του flash player το βγαζει ως αγνωστο εικονιδιο....(σημειωση ουτε σε full screen παιζει)εχω windows 7 ultimate 64 bit.... κατι συμβαινει πως θα βρουμε τι ομως?

Υ.Γ. ολα αυτα μονο στο youtube (στην σελιδα) γιατι στο facebook τα παιζει του youtube... οπως επισης παιζει και ολων των αλλων site τα βιντεο πχ dailymotion

 

fotos

http://img714.imageshack.us/i/tube1z.jpg/

http://img585.imageshack.us/i/95948248.png/

 

παρατηρησα το εξης : οταν κανω ολα τα παραπανω και δουλεψει... στο youtube δεν ειμαι συνδεδεμενος (username pass) στον λογαριαμσο μου... και τα παιζει τα βιντεο.... αν συσνδεθω παειιιιι... κολλαει παλι... αμα κανω αποσυνδεση συνεχιζει και κολλαει...!!! δε μπορω να καταλαβω τι γινεται..!!!

και μοτζιλα και σαφαρι μαλιστα στο ενα εκανα συνδεση (μοτσιλα) και κολλησε και στο αλλο δεν εκανα συνδεση (σαφαρι) και δε κολλησε... αλλα οταν εκανα πριν λιγο για δοκιμη κολλησε και αυτο.....θα τρελαθωωωωωωωωω.....:P:P:P μηπως φταινε καποια cookies???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...