Προς το περιεχόμενο

Εδώ και ένα μήνα δεν φεύγει η μυρωδιά εμετού από το αυτοκίνητο μου


markosf1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν κανένα μήνα έβαλα στο αυτοκίνητο μου έναν φίλο που ήταν ζάντα από το μεθύσι.. και φυσικά σε όλο το δρόμο για το σπίτι, έκανε τα πίσω καθίσματα για πέταμα, δεν σταματούσε να ξερνάει..

 

Τι το ήθελα και τον έβαλα μέσα στο αυτοκίνητο μου... ?

 

Το απίστευτο είναι ότι το έχω καθαρίσει πολλές φορές, με σαπουνάδα και η μυρωδιά δεν φεύγει με τίποτα

 

Έχετε καμιά ιδέα εκτός από βιολογικό καθαρισμό που θέλει ένα 50 Ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα εχεις πεταξει τα καθισματα και οτι αλλο εχει ερθει σε επαφη με τα υγρα του στομαχιου........με βαση αυτο,κανε τον βιολογικο σε ΟΛΟ το εσωτερικο ,μοκετα,μπροστινα καθισματα,ετατζερα,ουρανο,κολονες,γιατι αλλιως σε βλεπω το καλοκαιρακι να κανεις οτι εκανε και ο φιλος σου,και χωρις να πιεις τιποτα.αν δεν πεταξες οτι ηρθε σε επαφη με τα υγρα, δεν θα ξεβρωμισει το οχημα........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε έναν βιολογικό, μπορεί να είσαι τυχερός.

 

Πάντως με το σφουγγάρι και το σαπούνι δεν πρόκεται να κάνεις δουλειά, να είσαι σίγουρος γι αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H πετας τα καθισματα και παιρνεις κασονια...

'Η βρες δανεικια μια σκουπα απο αυτες που ρουφανε υγρα. Βγαλε τα καθισματα, μουσκεψε τα με υγρο καθαρισμου για χαλια, τραβα τα υγρα με την σκουπα, αφησε τα κανα 2 μερες να στεγνωσουν καλα και ΙΣΩΣ φυγει η μυρωδια.

Παντος στον βιολογικο καθαρισμο απο οτι εχω ακουσει ριχνουν και κατι ενζημα και μετα τα ρουφανε με σκουπα. ΑΥτα κανουν την δουλεια αλλα δεν ξερω που μπορεις να τα βρεις.

 

Για να σου δωσω ''κουραγιο'', σε φιλο που επεσε γαρος απο τυρια στο πορπαγκαζ και πλημμυρισε και τα καθισματα, μετα απο 2!!! χρονια που μπηκα στο αμαξι του παλι μυριζε τυριλα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε να βαλεις λιγο baking soda (σοδα μαγερικης) πανω στο σημειο η γενικα στο χαλι, καθισματα κτλπ..

αστο κανα μισαωρο και μετα με ηλ. σκουπα. το ειδα στο how clean is your house, αμα θες βαζει και λιγο pot pouri

επανω μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε τον τρόμπα φίλο σου που ξερνούσε να σου πληρώσει βιολογικό και καινούρια καθίσματα. Έτσι θα το σκεφθεί καλύτερα πριν ξαναμεθύσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε τον τρόμπα φίλο σου που ξερνούσε να σου πληρώσει βιολογικό και καινούρια καθίσματα. Έτσι θα το σκεφθεί καλύτερα πριν ξαναμεθύσει.

 

Είναι τόσο μεθύστακας που όλα τα λεφτά πάνε στο ποτό.. το μόνο που μπορω να του πάρω είναι 50 ευρώ που έχει στην τσέπη του.. πριν πάει να πιεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...