Προς το περιεχόμενο

Δωρεαν sms μεσω internet


podpowerbest

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη φετος οι προσφορες τον καρτοκινιτων κοστιζουν παραπανω ας γραψουμε απο που μπορουμε να στειλουμε δωρεαν μηνυματα απο το internet. Εγω ξερω το

https://tools.otenet.gr/tools/index.do

αν εχεις otenet/connex. αλλα επειδη δινει μονο 5 την ημερα οποιος ξερει καποιο αλλο ας βοηθησει!

 

Αποστολή από GT-I9000 με το Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ξερω ενα αλλο www.txtme.gr ειναι πολυ καλω σιτε..το χρησιμοποιω εδω και κανα 2 χρονια

τωρα τελευταια ομως σου δινουν 5 sms free την μερα..ενω παλια ιταν 100 τον μηνα νμζω

 

by the way αν κανεις register εκει που θα σε πει αν βρεικες το σιτε απο κανα google η απο κανεναν user απο το σιτε διαλεξε εκεινο και βαλε σαν ονομα

pure_tch θα εχω μπονους και θα εχω π.χ 10 μνματα την μερα.. καντο και εσυ next..if you won't

 

cheersS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ξερω ενα αλλο www.txtme.gr ειναι πολυ καλω σιτε..το χρησιμοποιω εδω και κανα 2 χρονια

τωρα τελευταια ομως σου δινουν 5 sms free την μερα..ενω παλια ιταν 100 τον μηνα νμζω

 

by the way αν κανεις register εκει που θα σε πει αν βρεικες το σιτε απο κανα google η απο κανεναν user απο το σιτε διαλεξε εκεινο και βαλε σαν ονομα

pure_tch θα εχω μπονους και θα εχω π.χ 10 μνματα την μερα.. καντο και εσυ next..if you won't

 

cheersS

 

απο οτι βλεπω στο site λεει για 100sms/ημερα και οχι 5,

 

και μια ερωτηση επειδη με ενδιαφερει και μενα, χρησημοποιωντας την υπηρεσια ειχες ποτε προβληματα με ενοχλητικα spam sms ειτε εσυ ειτε οι αλλοι που τους εστελνες sms?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο οτι βλεπω στο site λεει για 100sms/ημερα και οχι 5,

 

και μια ερωτηση επειδη με ενδιαφερει και μενα, χρησημοποιωντας την υπηρεσια ειχες ποτε προβληματα με ενοχλητικα spam sms ειτε εσυ ειτε οι αλλοι που τους εστελνες sms?

 

 

οχι δεν ειχα ποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος ενδιαφέρεται, έχει προσφορά το Groupon, 200 SMS με 6€

Απο το sms.gr

Καλο ειναι.

Ειναι τελικη τιμη?

Ή με το ΦΠΑ ανεβαινει?

 

ρε παιδια γιατι μπερδευεστΕ? αφου ο παλικαρος ψαχνει σμσ free TZabeee

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...