Προς το περιεχόμενο

Subtitle Workshop - δεν μπορω να δω την ταινια


γιαννης30

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλισπερα...εχω ενα προβλιμα με το Subtitle Workshop... δεν μου δειχνει καθολου τις ταινιες οταν φορτωνει μου λεει οτι some of streams of the movie could not be rendered correcktly και ειναι αρχεια .avi γιατι γινεται αυτο και τι μπορω να κανω για να μου τα δειχνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγκατέστησε τον codec ffdshow-tryouts και θα πρέπει να έχεις εικόνα στα AVI. Για MKV και MP4 αρχεία, θα χρειαστείς επιπλέον και τον Haali Media Splitter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγκατέστησε τον codec ffdshow-tryouts και θα πρέπει να έχεις εικόνα στα AVI. Για MKV και MP4 αρχεία, θα χρειαστείς επιπλέον και τον Haali Media Splitter.

ευχαριστω με βοηθησες παρα πολυ τωρα δουλευει οκ!!!!

 

ευχαριστω με βοηθησες παρα πολυ τωρα δουλευει οκ!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα προβλημα με το Subtitle Workshop ενω εφτιαξα και μπορω να δω τα αρχεια σε .avi και ταινιες hd που κατεβαζω δεν μου δεινει εικονα σε καποιες ταινιες τυπου bluray που εχω κατεβασει...μηπως ξερετε αν υπαρχει καποιος αλλος συγκεκριμενος codec για αυτο..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς "τύπου Blue Ray";

Ή θα είναι Blue ray (σε iso ή σε πλήρες rip με όλη την διάταξη των φακέλων) ή θα είναι rips σε mkv/mp4.

Τα 2α θέλουν matroska splitter, το 1ο νομίζω δεν υποστηρίζεται από το Workshop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς "τύπου Blue Ray";

Ή θα είναι Blue ray (σε iso ή σε πλήρες rip με όλη την διάταξη των φακέλων) ή θα είναι rips σε mkv/mp4.

Τα 2α θέλουν matroska splitter, το 1ο νομίζω δεν υποστηρίζεται από το Workshop.

 

π.χ Blood..out.2011.720p.BluRay.Dts.x24.dxva-HDlite

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...