Προς το περιεχόμενο

πως να φτιαξω ραδιοφονικο σταθμο στο ιντερνετ


bacos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα εχω λογισμικο ubuntu kai βρηκα μια σεληδα στο ιντερενετ το www.listen2myradio.com εκανα το register τωρα μου εχει βγαλει κατι κουτακια μπορειτε να με καθοδηγησετε θελει καποιες συγκεκριμενες οδηγιες απτιν αρχη λιγο helpp

 

ποιο συγκεκριμενα

 

 

 

 

Due to the lack of content in the radio pages, we decided to obligate you to write some texts that will appear in your radio page, that content may be details about your radio, djs or even schedule or any other content that you think your listeners need to know.

 

Title (located in the browser title of the listening page)(required 5 words minimum):---------------------) edw ti grafw ???????????????

 

Text1 (located on left of listening page)

(required 20 words minimum)---------------------) edw ti grafw ???????????????

 

 

Text2 (located on right of listening page)

(required 20 words minimum)---------------------) edw ti grafw ???????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Due to the lack of content in the radio pages, we decided to obligate you to write some texts that will appear in your radio page, that content may be details about your radio, djs or even schedule or any other content that you think your listeners need to know.

 

1 > Title (located in the browser title of the listening page)(required 5 words minimum):---------------------) edw ti grafw ???????????????

 

3 > Text1 (located on left of listening page)

(required 20 words minimum)---------------------) edw ti grafw ???????????????

 

 

2 > Text2 (located on right of listening page)

(required 20 words minimum)---------------------) edw ti grafw ???????????????

0

 

γράφεις ότι θέλεις

κάτι για τον σταθμό σου, ποιός κάνει εκπομπή, είδος μουσικής που θα έχεις, γενικά ότι νομίζεις οτι μπορεί να ενδιαφέρει τους ακροατές σου ή θέλεις να τονίσεις εσύ

 

καλές εκπομπες! :mrgreen:

 

.

post-74848-0-36600700-1304386106_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok την ανοιξα την σεληδα τωρα θελω να να συνδεσω την dj konsola με την σελιδα να ξεκηνησω να παιζω και δεν ξερω πως στο μεταξη ανοιγω το προγραμμα dj konsole και μου βγαζει ολο σφαλματα ......μου εχουν βγεια τα ματια στο ψαξημο και ακρη δεν εχω βγαλει τοσο αχρηστος ειμαι ?????????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok την ανοιξα την σεληδα τωρα θελω να να συνδεσω την dj konsola με την σελιδα να ξεκηνησω να παιζω και δεν ξερω πως στο μεταξη ανοιγω το προγραμμα dj konsole και μου βγαζει ολο σφαλματα ......μου εχουν βγεια τα ματια στο ψαξημο και ακρη δεν εχω βγαλει τοσο αχρηστος ειμαι ?????????????????

 

:confused: :eek: :wacko: :fear: :shock:

 

επειδή κι εγώ ήμουν και είμαι σε τέτοια φάση! :mrgreen:

πήγα στο germano και είμαι μέσα

έτοιμο live dvd για καλλιτέχνες κάθε είδους, μουσικούς παραγωγούς κλπ

 

πρέπει πρώτα να τρέξεις το jack

μετά σε τερματικό δίνεις την εντολή idjc

 

υγ: μετά την επιτυχία, έρχεται και η ΑΕΠΙ

ειδικά τώρα με τον νέο νόμο της/του "Μπαϊρακτάρη" που υποχρεούνται σε "συγγενικά δικαιώματα" γιά καλλιτέχνες όλης της υφηλίου,καί οι τεθνεώτες!

 

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να βαλεις και το mixxx http://mixxx.org/ πολυ καλο προγραμμα για μιξαρισμα και για streaming σε listen2myradio (επεισης εχει και λειτουργια αυτοματης μιξης)

 

@gtroza

φτανουν πια οι γερμανοι! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...