Προς το περιεχόμενο

gmail λογαριασμος


A_panM

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια θελω να ρωτησω κατι σχετικα με το gmail...μια φιλη μου βασικα εχει προβλημα καποιος μπαινει απο το κινητο (ξερει ποιος), εχω αλλαξει κωδικους τοσες φορες.ολη η ιστορια κοντευει 3 μηνες..και βλεπω συνεχεια οτι συνδεεται ενα κινητο...

υπαρχει καποιος τροπος να απαλαγω απ αυτο?

καποια ρυθμιση τουλαχιστον που να μην επιτρεπει την εισοδο στα κινητα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια θελω να ρωτησω κατι σχετικα με το gmail...μια φιλη μου βασικα εχει προβλημα καποιος μπαινει απο το κινητο (ξερει ποιος), εχω αλλαξει κωδικους τοσες φορες.ολη η ιστορια κοντευει 3 μηνες..και βλεπω συνεχεια οτι συνδεεται ενα κινητο...

υπαρχει καποιος τροπος να απαλαγω απ αυτο?

καποια ρυθμιση τουλαχιστον που να μην επιτρεπει την εισοδο στα κινητα?

θα αλλάξεις ταυτόχρονα το password, τις ερωτήσεις ασφαλείας, και τον τρόπο/δευτερεύον email ανάκτησης του κωδικού, καθώς και όλα τα password και τις ερωτήσεις ασφαλείας σε όλα τα υπόλοιπα email accounts.

Επιπρόσθετα, μπορείς να ενεργοποιήσεις το "2-step verification" από τις ρυθμίσεις του google λογ/μου. Αν δεν στο εμφανίζει σαν επιλογή, προσπάθησε να αλλάξεις τη γλώσσα αναζήτησης από Ελληνικά σε Αγγλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να υποθεσω ξερει τις τρεχουσες ερωτησεις ασφαλειας οποτε καθε φορα ''εν δυναμει'' ξερει και τον καινουργιο κωδικο που εβαλε η φιλη σου.

οπως σου ειπε ο λευτερης αλλαξε τις ερωτησεις ασφαλειας και θα παρει το μαθημα του οταν την επομενη φορα θελησει να μαθει το νεο κωδικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Για να μην ανοιγω αλλο θεμα για κατι μαλλον ...βλακεια...

 

Πως μπορω να προσθεσω μια επαφη στο gmail που εχω τις επαφες του κινητου μου ?

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...