Προς το περιεχόμενο

Internet Banking της Εθνικης Τραπεζας και Firefox 4(.01). Προβλημα


Fotis_Greece

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια με την αναβαθμιση στο Ubuntu 11.04 που περιεχει τον Firefox 4 δεν μου δουλευει το ibanking της Εθνικης. Ενω δεχεται την εισοδο δεν φορτωνει τιποτα μετα, ετσι απλα.

 

Με Windows XP και Firefox 3.6.17 δουλευει κανονικα

 

Εχει κανεις Firefox 4 και ibanking στην Εθνικη να κανει καμια δοκιμη (ubuntu η winxp)?

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Έχω (και αρκετοί άλλοι) το ίδιο προβλημα εδώ και μήνες και γι' αυτό γύρισα στον firefox 3.x.

 

Δεν δουλεύει με οποιονδήποτε firefox από τον 4 και μετά, windows ή ubuntu δεν έχει σημασία. Επίσης το ίδιο πρόβλημα έχω και με την εμφάνιση του μενού του router μου (HOL Netfaster WLAN και δεν βρίσκω και firmware). Είναι το ίδιο πράγμα. Έχει να κάνει με τον χειρισμό κάποιων δικαιωμάτων της Java από τον firefox 4 και μετά.

 

Ψάχνω πάνω κάτω δεξιά αριστερά και δεν βρίσκω λύση. Ίσως το IEtab add-on του firefox που λένε κάποιοι, δεν το δοκίμασα (ακόμα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, εννοούσα δεν βρίσκω λύση με τον firefox. Το είχα υπόψη για Opera. Και για Google Chrome υπάρχουν αναφορές ότι δεν έχει πρόβλημα.

Νά 'σαι καλά για την αναφορά πάντως.

 

Δοκίμασα τελικά και το IE Tab (το V2 στον firefox 7) και παίζει μια χαρά (παίζει επίσης και το μενού του router μου).

 

Τελικά όντως αλλαγή στον τρόπο χειρισμού της Java από Firefox>3 και IE>8 είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...