Προς το περιεχόμενο

Μεταφορα χρηματων μεσω ΑΤΜ


salazar1991

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον ηθελα να μεταφερω καποια χρηματα απο τον λογαριασμο μου σε καποιον αλλο λογαριασμο(αλλου ατομου).Επειδη γινοτανε της τρελης στην τραπεζα χρησιμοποιησα ΑΤΜ(πρωτη φορα για το συγκεκριμενο σκοπο).Επειδη λοιπον δε γνωριζα τι να επιλεξω με βοηθησε ενας υπαλληλος της τραπεζας.Το θεμα ειναι οτι τα λεφτα μεχρι και σημερα δν εχουν μεταφερθει στο ατομο που θελω.Ισως λοιπον να πατησα λαθος αριθμο λογαριασμου :shock: Σε περιπτωση που εχει συμβει κατι τετοιο υπαρχει δυνατοτητα να βρω σε ποιον τα μετεφερα και να τα παρω πισω??Να σημειωσω οτι το ΑΤΜ δεν εβγαλε καποιο χαρτακι οπως οταν κανεις αναληψη χρηματων αν και ο υπαλληλος ειπε οτι επρεπε να ειχε βγαλει(σαν αποδειξη για την πραγματοποιηση της μεταφορας χρηματων).Γνωριζει κανεις τπτ??Ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον ηθελα να μεταφερω καποια χρηματα απο τον λογαριασμο μου σε καποιον αλλο λογαριασμο(αλλου ατομου).Επειδη γινοτανε της τρελης στην τραπεζα χρησιμοποιησα ΑΤΜ(πρωτη φορα για το συγκεκριμενο σκοπο).Επειδη λοιπον δε γνωριζα τι να επιλεξω με βοηθησε ενας υπαλληλος της τραπεζας.Το θεμα ειναι οτι τα λεφτα μεχρι και σημερα δν εχουν μεταφερθει στο ατομο που θελω.Ισως λοιπον να πατησα λαθος αριθμο λογαριασμου :shock: Σε περιπτωση που εχει συμβει κατι τετοιο υπαρχει δυνατοτητα να βρω σε ποιον τα μετεφερα και να τα παρω πισω??Να σημειωσω οτι το ΑΤΜ δεν εβγαλε καποιο χαρτακι οπως οταν κανεις αναληψη χρηματων αν και ο υπαλληλος ειπε οτι επρεπε να ειχε βγαλει(σαν αποδειξη για την πραγματοποιηση της μεταφορας χρηματων).Γνωριζει κανεις τπτ??Ευχαριστω!!

 

θα πρεπει να καλεσεις την τεχνικη υποστηριξη της τραπεζας σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εθνική Τραπεζα..Βρηκα ενα τηλεφωνο στο site αλλα λεει οτι ειναι για Δευτερα εως Παρασκευη

 

Χμμ τι να σου πω. Ομολογώ ότι δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ μου την εν λόγο τράπεζα. Αλά αποκλείετε να μην λειτουργεί κάποιο τηλεφωνικό κέντρο εξυπηρέτησης. Από το site τους ούτε εγώ κατάφερα να βρω κάτι με μια μικρή ματιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δοκίμασε το 181818, δες και εδώ.

Μολις τους πηρα τηλ..Δεν μπορουν να ελεγξουν την κινηση απο το τηλ.Πρεπει να παω σε καποιο καταστημα.Αλλα μου ειπε οτι σε περιπτωση λαθους απλα ακυρωνεται η μεταφορα.Οποτε ολα οκ!!Ευχαριστω για την βοηθεια :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...