Προς το περιεχόμενο

2108180xxx - κλησεις στα κινητα απο αυτον τον αριθμο


qonquer7gate

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα

 

δεν ξερω αν βαζω το θεμα σε σωστη ενοτητα για αυτο ζηταω συγγνωμη προκαταβολικα

 

δεχθηκα εχτες κληση στο κινητο απο αυτο το νουμερο.Εψαξα στο internet και ειδα οτι παρα πολλοι εχουν δεχθει κλησεις

στο κινητο τους το τελευταιο διαστημα...ο αριθμος ανηκει στο texas στην εταιρια sprint κινητης τηλεφωνιας!!?!!

γνωριζει κανενας κατι για αυτο το θεμα?

ειναι καποια απατη???

εγω δεν απαντησα στην κληση

αν καποιος το σηκωσε η ξερει αν μπορει να πει και σε εμας τους υπολοιπους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, ας μην χρησιμοποιούμε το Google για να αντικαταστήσουμε και τον κοινό νου: Το νούμερο έχει δέκα ψηφία μόνο (χωρίς εθνικό αριθμό μπροστά) και το σημαντικότερο, αρχίζει από 210 που είναι ο τηλεφωνικός περιφερειακός κωδικός της Αθήνας. Το μυαλό σου θα πάει στο Texas και τη Sprint;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαζοντας το νουμερο εδω για αναζητηση (συμπληρωνοντας με 0) μου εβγαλε νουμερο εταιριας. για δοκιμασε να δεις τι θα σου βγαλει, αφου εχεις ολοκληρο τον αριθμο.

Αν δεν σου βγαλει αποτελεσμα, αυτο απλα σημαινει πως δεν ανηκει στο δικτυο του ΟΤΕ.

 

 

υγ

το εδω ειναι www.whitepages.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε parsifal

 

ειναι οντως περιεργο να ειναι ο αριθμος στο texas για αυτο και ρωτησα εδω αν καποιος ξερει κατι..χρησιμοποιησα 2 σελιδες

που σου δειχνουν σε χαρτη που ειναι καποιος τηλεφωνικος αριθμος

και μου εβγαλαν το ιδιο...επισης εψαξα στο ιντερνετ και οντως το 210 ειναι το προθεμα για το san antonio του texas!

τα τηλ ειναι του στυλ 210-χχχ-χχχχ. αν γραψεις area code 210 στο wikipedia θα το δεις

 

φιλε iniohos

 

δοκιμασα το whitepages αλλα δεν βγαζει καποια καταχωρηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι οντως περιεργο να ειναι ο αριθμος στο texas για αυτο και ρωτησα εδω αν καποιος ξερει κατι..χρησιμοποιησα 2 σελιδες

που σου δειχνουν σε χαρτη που ειναι καποιος τηλεφωνικος αριθμος

και μου εβγαλαν το ιδιο...επισης εξαψα στο ιντερνετ και οντως το 210 ειναι το προθεμα για το san antonio του texas!

τα τηλ ειναι του στυλ 210-χχχ-χχχχ. αν γραψεις area code 210 στο wikipedia θα το δεις

Οι ΗΠΑ έχουν πληθυσμό πολλές φορές μεγαλύτερο της Ελλάδας. Αν δε λάβεις υπ' όψιν τον εθνικό αριθμό (για την Ελλάδα είναι +30 ή 0030, για τις ΗΠΑ είναι +1 ή 001), είναι απόλυτα αναμενόμενο ψάχνοντας στο Google για κάποιον τηλεφωνικό αριθμό Ελλάδος να βρεις αποτελέσματα από ΗΠΑ (ή και άλλες πολυπληθείς χώρες). Δεν υπάρχει μυστήριο εδώ.

 

 

δοκιμασα το whitepages αλλα δεν βγαζει καποια καταχωρηση

Το whitepages περιλάμβάνει μόνο τους ανακοινώσιμους αριθμούς που ανήκουν σε συνδρομητές ΟΤΕ. Το νούμερο που σε κάλεσε ενδέχεται να ανήκει σε συνδρομητή που είτε έχει επιλέξει ο αριθμός του να είναι μη ανακοινώσιμος είτε έχει κάνει φορητότητα σε εναλλακτικό πάροχο τηλεφωνίας (ή και τα δύο μαζί, γιατί όχι; :-) ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα

 

δεν ξερω αν βαζω το θεμα σε σωστη ενοτητα για αυτο ζηταω συγγνωμη προκαταβολικα

 

δεχθηκα εχτες κληση στο κινητο απο αυτο το νουμερο.Εψαξα στο internet και ειδα οτι παρα πολλοι εχουν δεχθει κλησεις

στο κινητο τους το τελευταιο διαστημα...ο αριθμος ανηκει στο texas στην εταιρια sprint κινητης τηλεφωνιας!!?!!

γνωριζει κανενας κατι για αυτο το θεμα?

ειναι καποια απατη???

εγω δεν απαντησα στην κληση

αν καποιος το σηκωσε η ξερει αν μπορει να πει και σε εμας τους υπολοιπους

 

Διαφημιστικις εταιριες, απο κυψελη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παπι thanks

 

φιλε australis δεν ειναι οτι φοβαμαι..αλλα με ζαλιζουν συνεχεια..δεν μπορω να καταλαβω απο που βρισκουν τα κινητα..γιατι εγω το δικο μου δεν το δινω..τωρα απο προχτες με παιρνει τηλ αλλο νουμερο εξωτερικο μαλλον

 

00355695630χχχ

 

αντε βρες τωρα απο που ειναι αυτο..και δεν εχω και καποιον συγγενη εξωτερικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...