Προς το περιεχόμενο

Cd Mp3 Burner


Ghalepas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα σε ολους ...ψαχνω ενα προγραμματακι εγγραφης mp3 σε CD που να κεει το cd με την σειρα τραγουδιων που εγω θελω ...εχετε υποψη σας τπτ καινουριο? δυστιχως το nero σε αυτη την πειπτωση δεν βοηθαει και τοσο ...καπου ειχα διαβασει ενα παρομιο θεμα αλλα δυστιχως δεν μπορω να το εντοπισω μεσσα στο φορουμ ..ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακρια απο το CDBurnerXP!

 

να φανταστεις οτι μια φορα πηγα να γραψω ενα cd και ειχα αφησει μεσα ενα γραμμενο cd με δεδομενα.

 

ΑΝΤΙ λοιπον να το πεταξει εξω και να μου πει οτι ειναι γραμενο και να βαλω μεσα ενα αδειο, αυτο αρχισε να γραφει πανω στο γραμμενο

και φυσικα καταστραφηκε cd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακρια απο το CDBurnerXP!

 

Πρότεινε όμως κάποιο.

 

Εντάξει, προβλήματα θα και ιστορίες θα υπάρχουν, όμως δεν έχω παράπονο από το CDBurnerXP και το προτείνω γιατί απλό και εύκολο. Με ImgBurn όπου μ' αυτό λειτουργώ και θεωρώ ότι είναι ΚΟΡΥΦΗ, αλλά ακούω παράπονα σε όσους το δίνω, δηλαδή πως είναι δύσκολο και έχει διαφορετικές διαδικασίες σε σχέση με άλλα αντίστοιχα προγράμματα του είδους του, ότι κολλάει, δεν αντιγράφει καλά, κ.α. .

 

Ακόμα μια επιλογή το InfraRecorder.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω προτεινω το nero σε ολους.

τωρα το γιατι δε κανει στο φιλο μας, δεν εχω καταλαβει....

 

δεν υπαρχει κατι που να κανει καποιο αλλο προγραμα και να μη το κανει το nero

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Χρησιμοποιώ εδώ και χρόνια το Easy CD/DA Extractor και είμαι καλυμένος απόλυτα . Καίει τα τραγούδια με τη σειρά που επιλέγεις .Το συνιστώ ανεπιφύλακτα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...