Προς το περιεχόμενο

Μηχανακι


Mr.Popo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια?? εχω οδηγησει αρκετεσ φορεσ παπι και ξερω καποια πραγματα...ξερω σχεδον ολα τα βασικα!! με λιγα λογια στην πρακτικη ειμαι καλοσ... ομωσ...δν ξερω καθολου θεωρια!!

δηλαδη...ολα αυτα με τα σερβισ με τα μπουζι τα καρμπιλατερ...δεν τα καταλαβαινω...ειναι κατι που πρεπει να ψαξω?? η θα τα μαθω οταν παρω παπι..επισησ...αν παρω παπι και δν τα ξερω αυτα θα με εμποδισει στην οδηγηση μου???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια?? εχω οδηγησει αρκετεσ φορεσ παπι και ξερω καποια πραγματα...ξερω σχεδον ολα τα βασικα!! με λιγα λογια στην πρακτικη ειμαι καλοσ... ομωσ...δν ξερω καθολου θεωρια!!

δηλαδη...ολα αυτα με τα σερβισ με τα μπουζι τα καρμπιλατερ...δεν τα καταλαβαινω...ειναι κατι που πρεπει να ψαξω?? η θα τα μαθω οταν παρω παπι..επισησ...αν παρω παπι και δν τα ξερω αυτα θα με εμποδισει στην οδηγηση μου???

 

διπλωμα εχεις?

 

κοιτα και οι οδηγοι αυτοκινητων δεν ξερουν μηχανολογικα παντα, αλλα να τσεκαρεις υγρα , λαδια , να αλλαξεις κανα λαστιχο , να μπορεις να δεις το καντραν για βλαβες κλπ ολοι λιγο πολυ τα ξερουν .Απλα πραγματα για την λειτουργια του αυτοκινητου.

 

Κατι αναλογο πιστευω ισχυει και για τις μηχανες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδεσ ευχαριστω για το χρονο σασ...οχι δεν εχω διπλομα!! 17 χρονων...

Μικα δεν πηγανε χαμενεσ η συμβουλεσ σου...απλα σκεφτομαι διαφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν γίνεις 18 (περνάει ο καιρός).. πρώτα δίπλωμα και μετά μηχανάκι, αυτοκίνητο, ότι τραβάει η ψυχή σου ! Κοίτα όμως να το πάρεις με δικά σου λεφτά, που τα έχεις δουλέψει για να είσαι και πιο συνηδητοποιημένος. Και ύστερα θα καταλάβεις ότι μούρη δεν πουλάς αν έχεις ένα μηχανάκι.. αλλά άλλα πράγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγαπητε φιλε Μαρκο δεν θελω να πουλησω μουρη...απλα μου αρεσουν παρα πολυ...(δουλευω εδω και 1 μηνα για το μελλοντικο μ παπι)...

επισησ δν εχω σκοπο να το φτιαξω...απλα θελω να εχω ενα...ειναι η εφοιφηκη καυλα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...