Προς το περιεχόμενο

φουσκωτό στρώμα ύπνου


_chris_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχει χρησιμοποιήσει κανείς τέτοιο στρώμα;

θα πάω για καμπινγκ και έλεγα αντι να χρησιμοποιήσω ένα υπόστρωμα κάτω από τον υπνόσακο να κοιμηθώ σε ένα τέτοιο στρώμα.

είναι βολικά ή θα αισθάνομαι σα να είμαι σε φουρτουνιασμένη θάλασσα;

μερικά που έχω δει δεν έχουν επίπεδη επιφάνεια αλλά έχουν πολλές λακουβίτσες ή "διαδρόμους". βολεύει κάτι αυτό;

 

Link

 

τελικά να πάρω φουσκωτό στρώμα ή όχι; τι λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλυτερο απο το να κοιμασαι κατω που πιθανος να εχει πετρες και τα λοιπα. παρε ενα στρομα και στρωστο με ενα σεντονι κα θα εισαι σα στο σπιτι σο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ σκεφτόμουν να αγοράσω στρώμα νερού αλλά με τα πλάτσα πλουτσα φοβάμαι την νύχτα μην νομίσουν ότι την παίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπωσδήποτε να πάρεις!

Εγώ έχω δύο μονά των 3 € με τα οποία κοιμόμαστε μια χαρά. Αν πάρεις και κανένα καλό θα είσαι σα στο σπίτι σου!

btw Είχα πάει camping το σουκου και ο διπλανός μου είχε ανεμιστήρα μέσα στη σκηνή!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω είχα πάρει ένα φουσκωτό στρώμα απ'το Lidl αλλά έσκασε γιατί ακόνιζε τα νύχια της η γάτα μου... το έιχα βάλει στην ταράτσα για να ξαπλώνω αλλα το πρωί κρύωνα πολύ. δέν ξέρω αν έφταιγε το στρώμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπωσδήποτε να πάρεις!

Εγώ έχω δύο μονά των 3 € με τα οποία κοιμόμαστε μια χαρά. Αν πάρεις και κανένα καλό θα είσαι σα στο σπίτι σου!

 

που βρήκες στρώμα με 3€;

ένα διπλό θα πάρω (αν θα πάρω) και συγκεκριμένα αυτό.

πολύ καλή τιμή, με τρόμπα και μαξιλάρια. ελπίζω μην είναι ψεύτικο και τρυπίσει και γίνει ιπτάμενο χαλί.

 

και κάτι άλλο πολύ σημαντικό. σεξ (με 2ο άτομο εννοώ) σε τέτοιο στρώμα βολεύει ή θα το τρυπίσουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απόλυτος :rolleyes:

 

αν κάποιος έχει χρησιμοποιήσει να μου πει τα υπερ και τα κατά

 

Έχω χρησιμοποιήσει και είναι γαμάτο. Μην πας camping χωρίς φουσκωτό στρώμα.

Πάρε και ένα σεντονάκι μαζί να το στρώνεις πάνω στο στρώμα, γιατί είναι νάιλον και καταλαβαίνεις...

 

Δεν είναι πολύ ακριβά, περίπου 10-12 ευρώ το ατομικό και καμιά 18-20 τα διπλά έχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άλλο απαραίτητο για κάμπινγκ είναι αυτό

 

KUMATSU%20-%20GB%209000M.jpg

 

υπερβολές. Σε 5-10 λεπτά το έχεις φουσκώσει. Δεν το μαζεύεις και το φουσκώνεις τρεις την ώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα οντως είναι απαράιτητο ..μακριά απο intex φίλος μου πήρε πέρυση και τη δεύτερη φορά χάλασε η τρόμπα..Μόνο campus και bestway..φετος πήραμε 2 http://www.happyseasons.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2546&category_id=487&option=com_virtuemart&Itemid=1

και είναι κομπλέ..τα φεραν τη επομενη μερα και μας καναν και δωρεαν παραδοση και δωρεαν αντικαταβολη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά που έχω των 3 ευρώ είναι θαλάσσης φτηνιάρικα, αλλά έχουν βγει σκυλιά, και μια χαρά ύπνους έχω ρίξει εκεί και στη θάλασσα τα 'χω βάλει και σεξ έχω κάνει (με 2ο άτομο). Όταν ψοφήσουν θα πάρω διπλό καλής ποιότητας να αναβαθμιστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...