Προς το περιεχόμενο

ΚΤΕΛ για Λουτρακι & τιμες?


UpToDate_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σπερες,

Θελω να φυγω μονοημερη με την κοπελια την Δευτερα..αν μπορουσε καποιος να με βοηθησει με τις ωρες που αναχωρουν απο Αθηνα και απο που,μαζι με την ωρα που φευγει το τελευταιο απο Λουτρακι για Αθηνα θα του ημουν ευγνωμων.. μαζι και τις τιμες :)

 

Αν υπαρχει και κανας αλλος τροπος να παμε εκει(πχ κανας προαστιακος) δεκτος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λειτουργουσε η αναζητηση στον browser.. dunno :P

 

Κ πάλι αδυνατώ να καταλάβω απο πού θα το πάρω για να παω Λουτράκι και απο που θα το παρω για να γυρισω απο Λουτρακι Αθηνα..

 

Μάλλον θα ψάξω για κανα τηλ οταν ξεκολλησει.

Λειτουργουν αυριο,Σαββατο, ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αύριο θα πάω να στείλω τη βαλίτσα με το κτελ Λουτράκι για να μην τη κουβαλάω με τη μηχανή. αν είναι θα ρωτήσω και τιμές :)

 

από Κηφισό θα το πάρεις και από το κέντρο στο Λουτράκι που θα σε αφήσει θα το πάρεις πίσω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει τηλ εκει που σου εδειξα, ριξε ενα τηλεφωνακι και ρωτα τους :)

 

Τωρα για την τιμη, ειδα πως μεχρι Κορινθο εχει 8 ευρω, λογικα και για Λουτρακι καπου εκει κοντα εχει. Στο καζινο θα πατε? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αύριο θα πάω να στείλω τη βαλίτσα με το κτελ Λουτράκι για να μην τη κουβαλάω με τη μηχανή. αν είναι θα ρωτήσω και τιμές :)από Κηφισό θα το πάρεις και από το κέντρο στο Λουτράκι που θα σε αφήσει θα το πάρεις πίσω :P

Αν πας πρωι κ μαθεις εισαι αρχοντας,αλλιως μετα απο μεσημερι ασε θα ριξω εγω τηλ :)

Και αν υπαρχει καλυτερη τιμη για πηγαινε-ελα την ιδια ημερα θα ναι ωραια.. :Ρ

 

Εχει τηλ εκει που σου εδειξα, ριξε ενα τηλεφωνακι και ρωτα τους :)Τωρα για την τιμη, ειδα πως μεχρι Κορινθο εχει 8 ευρω, λογικα και για Λουτρακι καπου εκει κοντα εχει. Στο καζινο θα πατε? :P

I'll do that

 

Που τα λεφτα 18 χρονων για Καζινο? XD

Παμε να αλητεψουμε τωρα που ειμαστε ακομα νιατα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπαίνεις καζίνο ακόμα έτσι και αλλιώς :P

κατά τις 13:00 θα είμαι στο σταθμό.

 

χαχαχα

 

Ωραιος αν και λογικα θα εχει 8ευρω οπως και για Κορινθο.. τωρα αν γλιτωνουμε τιποτα με το πηγαινε - ελα ειναι το θεμα :P

 

Φοιτητες κ απο Οκτώβρη.. θα πληρωνα ακανα 4αρι αν ειχα πασο :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ξέρεις παντός ότι χωρίς μεταφορικό Λουτράκι λέει για μπανάκι και τσάρκα μόνο.

επίσης επειδή θα είσαι κέντρο Λουτράκι δες αυτό http://www.megatv.com/foodandthecity/default.asp?catid=21008&subid=2&pubid=22594645

έχει ένα ωραίο μαγαζάκι για φαγητό γιατί τα πιο πολλά είναι πιασωκωλέ και άθλια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος με τα μετ' επιστροφής στα κτελ κερδίζεις 1-2 συνολικά από τα 2 εισιτήρια...

 

Ωραιος!

να ξέρεις παντός ότι χωρίς μεταφορικό Λουτράκι λέει για μπανάκι και τσάρκα μόνο.επίσης επειδή θα είσαι κέντρο Λουτράκι δες αυτό http://www.megatv.com/foodandthecity/default.asp?catid=21008&subid=2&pubid=22594645 έχει ένα ωραίο μαγαζάκι για φαγητό γιατί τα πιο πολλά είναι πιασωκωλέ και άθλια :P

 

Υπαρχει ενα εξωχικο εκει και μια τριμελης παρεουλα που μας περιμενει.. οποτε σπιτικο θα εχουμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κτελ εννοειται σε βολευει γιατι σε αφηνει απευθειας στο κεντρο (εξω απο τα goodys μαλιστα). με προαστιακο πρεπει να πας κορινθο και μετα τοπικο κτελ για λουτρακι.

 

καλυτερα να σου πω που θα ερθεις ετσι, ειδικα αφου θα ερθεις για λιγο. εγω καθε που πιανει καλοκαιρι κανω αμαν να βρω παρκαρισμα, γεμιζει το συμπαν! ενω χειμωνα ειναι μια χαρα, εκτος παλι απο περιοδους διακοπων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κτελ εννοειται σε βολευει γιατι σε αφηνει απευθειας στο κεντρο (εξω απο τα goodys μαλιστα). με προαστιακο πρεπει να πας κορινθο και μετα τοπικο κτελ για λουτρακι.

 

καλυτερα να σου πω που θα ερθεις ετσι, ειδικα αφου θα ερθεις για λιγο. εγω καθε που πιανει καλοκαιρι κανω αμαν να βρω παρκαρισμα, γεμιζει το συμπαν! ενω χειμωνα ειναι μια χαρα, εκτος παλι απο περιοδους διακοπων.

 

Ε ναι αυτο σκεφτηκα και δεν πηρα το αμαξι των δικων μου..

 

Με τοσο κοσμο που θα εχει εκει τετοια περιοδο, κεντρο που ειναι το σπιτι που θα πρεπει να βγαλω 2 ωριτσες δεν θα βρισκω παρκιν.. οποτε καλυτερα με το ΚΤΕΛ για να μην εχω και στο κεφαλι μου τι θα γινει με το αμαξι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...