Προς το περιεχόμενο

δεν διαβαζει τη r4


giorgosald

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηρα μια r4 στην αρχη ανοιξε κανονικα επεξε τα μαιχνιδια κ μετα κολησε δεν τη διαβαζε καθολου το 3ds. αγορασα καινουργια κ παλι μου εκανε το ιδιο υπαρχει περιπτωση να φτεει το3ds η ειναι θεμα μονο την καρτας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει περίπτωση να έκανες το 3ds update στο τελευταίο Firmware? αν ναι τότε ψάξε φίλο με ds να σου την αναβαθμίσει(αν γίνεται γιατί σε μερικές r4 δεν γίνεται)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως εισαι σιγουρος φιλε μου οτι ειναι η micro sd? ανακαλυψα οτι η r4 δεν κανει καλη επαφη τη φυσηξα κανα δυο φορες κ επεξε τυχαιο ισως μετα παλι δεν τν διαβαζε το πρωι την διαβαζε τρελαααα....

 

οσο για update δεν εχω κανει κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη διαβαζειτο pc.σκεφτηκα να παρω μια καινουργια micro κ να δοκιμασω μηπως τελικα ειναι αυτη το προβλημα .

 

α ξεχασα να ενημερωσω.πηρα καινουργια r4 αντεγραψα το προγραμμα κ εβαλα την καινουργια τωρα εμφανιζετε σαν εικονιδιο στο ds αλλα δεν ανοιγει βγαζει το εξης μυνημα."an error has occured.press and hold the power button to turn the system off".διαβασα στο βιβλιαρακι απο το ds κ παραπεμπει στο servise της nintendo.(η micro ειναι απο την προηγουμενη καρτα) τοση γκαντεμια κ ενας να ξερει για το προβλημα δεν υπαρχει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να καταλαβω καλα αν την Micro sd την βλεπει το pc σου και ας υποθεσουμε οτι εχεις περασει σωστα τα αρχεια τοτε το προβλημα εντοπιζεται στην R4. αν ομως εχεις κανει update το 3ds τοτε δεν θα στην βλεπει και θα σου βγαζει το error που λες. αν εισαι απο αθηνα φερτο μια βολτα να δοκιμασουμε r4 που κανουν για αναβαθμισμενο 3ds

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω οτι δεν εκανα update να κανω τοσο λαθος.ελα ομως που δεν ειμαι απο αθηνα.αλλα την καρτα την αγορασα απο αθηνα (e-shop) κ μου ζητανε να τους στηλω τις καρτες μαζι με το ds. να τα δουνε ολα αυτοι.δε μου αρεσει κ τοσο σαν ιδεα αλλα εχω αλλες επιλογες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

λοιπον.καποιος μου κανει πλακα.εχω στηλει πισω 3 καρτες με προγραμματα που δεν τα διαβαζε.σημερα πηρα την καινοργια που μου εστηλαν με προγραμμα κ δεν την διαβαζει ουτε αυτη.ελεος ειπα.θα μπορουσε να μου πει καποιος που γνωριζει που να υπαρχει προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον ο τυπος απο το καταστημα που εστηλε ολοκαινουργια καρτα με καινουργιο στικακι κ ουτε αυτη την παιζει .την δοκιμασα σε απλο ds κ την διαβαζει κανονικα.επειδη δεν κατεχω κ πολλα να παρω κ καινουργια micro?που να ξερω τι καρτα να τους πω να στηλουν(r4)...εδω δεν μπορουν να βρουν αυτοι ακρη.θα βρω μονος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...