Προς το περιεχόμενο

Αποσυρση Laptop στον Κωτσοβολο


LLLEFTERIS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φέρε το παλιό σου laptop και πάρε ολοκαίνουργιο laptop έως € 100 φτηνότερα

 

 

ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΕΡΩΤΗΣΗ!

 

1. Τι κερδίζω αν φέρω το laptop μου στον Κωτσόβολο;

Μείωση τιμής έως €100 στην αγορά του καινούργιου μοντέλου που θα επιλέξεις. Η μείωση που δικαιούσαι θα σου ανακοινωθεί στο κατάστημα, σύμφωνα με την εμπορική πολιτική που ισχύει.

 

2. Μπορώ να έχω μείωση τιμής φέρνοντας οποιοδήποτε laptop;

Η πριμοδότηση αφορά αυστηρά και μόνο σε υπολογιστές τύπου laptop με επεξεργαστή τουλάχιστον Pentium 4 (δεν αφορά Netbook και Desktop). Πιο συγκεκριμένα, οι επεξεργαστές που γίνονται αποδεκτοί είναι:

INTEL: Celeron, Centrino, Pentium 4, Pentium M, Core 2 Duo, Core 2 Extreme,

Core 2 Quad, Core 2 Solo, Core i3, Core i5, Core i7, Dual Core.

AMD: Athlon x 2, Turion x 2, Sempron (από το 2004 και έπειτα - 1.4GHz to 2.3GHz).

 

3. Σε τι κατάσταση πρέπει να είναι το laptop που θα φέρω;

Το laptop που θα προσκομίσεις σε οποιοδήποτε κατάστημα Κωτσόβολος θα πρέπει να συνοδεύεται απαραιτήτως από το τροφοδοτικό, την μπαταρία και το οπτικό του μέσο. Το πληκτρολόγιο του θα πρέπει να είναι πλήρες και η οθόνη του να μην έχει φθορές (γρατζουνιές, χτυπήματα κ.λπ.).

 

4. Τι μπορείς να κάνεις το laptop που δεν πληροί τις προϋποθέσεις πριμοδότησης;

Τα laptops που δεν πληρούν τις προϋποθέσεις πριμοδότησης, μπορούν με την άδειά σου να πάνε για ανακύκλωση. Με αυτόν τον τρόπο, ωφελείς παράλληλα και το περιβάλλον.

 

5. Ποια είναι η διαδικασία για να συμμετάσχω στο πρόγραμμα;

i. Έρχεσαι σε οποιοδήποτε κατάστημα Κωτσόβολος με το laptop που επιθυμείς να αλλάξεις και την ταυτότητά σου (δίπλωμα οδήγησης ή διαβατήριο γίνονται επίσης δεκτά).

ii. Ο σύμβουλος πωλήσεων θα κάνει στο laptop σου τον απαραίτητο έλεγχο και εφόσον πληροί τις προϋποθέσεις θα σε ενημερώσει για το ποσό της πριμοδότησης που δικαιούσαι, το οποίο αφαιρείται από την αξία της αναγραφόμενης τιμής καταστήματος.

iii. Στη συνέχεια, ξεκινάει η διαδικασία εύρεσης του καινούργιου laptop που επιθυμείς.

iv. Η παράδοση του παλιού σου laptop στο κατάστημα θα πρέπει να γίνεται την ίδια στιγμή που αγοράζεις και παραλαμβάνεις το νέο σου laptop.

v. H μείωση τιμής θα είναι ένα προς ένα, δηλαδή σε κάθε μείωση τιμής που λαμβάνεις από ένα laptop θα πρέπει να αγοράζεις ένα νέο laptop.

vi. Η πριμοδότηση δεν μπορεί να συνδυαστεί με ειδικές εμπορικές πολιτικές και προσφορές

 

6. Μπορώ να διαλέξω από τώρα το νέο Laptop μου?

Μπορείς να περιηγηθείς στο ηλεκτρονικό μας κατάστημα και να δεις νέα laptop με όλες τις προδιαγραφές τους. Μόλις επιλέξεις το laptop που επιθυμείς, έρχεσαι σε ένα κατάστημα Κωτσόβολος με το laptop που επιθυμείς να αλλάξεις.

 

Link απο τον Κωτσοβολο

 

Η γνωμη μου...

 

Αν εχεις ενα φορητο που δουλευει κανονικα χιλιες φορες καλυτερα να το χαρισεις καπου παρα να το δωσεις στον Κωτσοβολο για να σου κοψει 100 ευρω που ετσι η αλλιως το φορητο που θα σου πουλησει σιγουρα θα στο δωσει 100 ευρω ποιο ακριβα απο οτι θα το παρεις απο αλλο καταστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι αστειο τα αποσυρουμε εμεις και αυτοι τα μεταπουλουν στο εξωτερικο με καθαρο κερδος,συμπερασμα μαλλον ψαχνουν για θυματα .

Αναρωτιεμαι ποιος θα παρει τον core duo του καικαλης μαρκας για να παρει εκπτωση εως 100 ευρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απορια μου σε ολα αυτα τα προγραμματα, φιλε εμενα μου το πουλας 150 (δεν σου λεω 120-130), αυτο που εχεις αγορασει 100? Η απαντηση ειναι οχι, και εκει φαινεται οτι και το κρυβεται... Ολα αυτα τα προγραμματα ειναι μουφες.

 

Και προσεξτε, μιλαμε για εκπτωση απο το νεο λαπτοπ, οχι μετρητα οπως παλια...

Το φθηνοτερο λαπτοπ με ανεξαρτητη γραφικων κοστιζει 500 ευρω (γουεμπ ονλυ οποτε μπορει να μην το δινουν) και επομενο μετα παει 520.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αυτοι ζουν ακομα στην εποχη που υπηρχαν τελαληδες για να μαθαινει ο κοσμος τα νεα

Και λεει εκπτωση μεχρι 100ε

Δηλαδη να του δωσεις ενα λαπτοπ που να δουλευει τελεια και να μην εχει ουτε γρατσουνια για να σου δωσει μια εκτπωση 60-70ε για καποιο που θα σου πουλησει 600ε ενω στα αλλα μαγαζια; το βρισκεις 550

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

INTEL: Celeron, Centrino, Pentium 4, Pentium M, Core 2 Duo, Core 2 Extreme,

Core 2 Quad, Core 2 Solo, Core i3, Core i5, Core i7, Dual Core.

AMD: Athlon x 2, Turion x 2, Sempron (από το 2004 και έπειτα - 1.4GHz to 2.3GHz).

 

Εδω μέσα να βάλεις αγγελία για τέτοιο pc, στην ξεφτίλα ένα 200σάρικο θα το πάρεις...!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...