Προς το περιεχόμενο

Φθηνα Ξενογλωσσα βιβλια για φροντιστηριο/σχολειο


Muchacho

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Που μπορω να βρω εκτος απο τα sites των βιβλιοπωλειων(που ειναι τσιμπημενες οι τιμες)?

Γιατι 35€ στο βιβλιοπωλειο για ενα βιβλιο αγγλικων για το λυκειο που ετσι και αλλιως αχρηστο ειναι το μαθημα των αγγλικων στα σχολεια δεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμεις οταν πηγαιναμε σχολειο καναμε μαζικες παραγγελιες(σαν σχολειο) κατευθειαν απο το εκδοτικο οικο και η τιμη επεφτε κατω απο 15€..

Αλλα τα κοψαν αυτα γιατι μαλλον πρεπει να μπουν στην μεση τα βιβλιοπωλεια :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αν θυμαμαι καλα για Γαλλικα μονο αγοραζα.Στα Αγγλικα τα βιβλια πηγαιναν στον επομενο καθε χρονο...δε γραφαμε με στιλο,μονο με μολυβι για να σβηνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτα στο φροντηστήριο αν συνεργάζονται με κάποιο βιβλιοπωλείο...εμάς έτσι μας έκαναν καλύτερη τιμή...

 

Για το σχολείο δεν νομίζω να παίζει τέτοια περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν πηγαινα σχολειο , το αγγλικο βιβλιαρακι ειχαμε το ιδιο στην Α κ Β λυκειου (παραγγελια κατευθειαν απ τον εκδοτικο οικο και δημοσιο σχολειο κιολας) και στην τριτη αλλαξαμε παλι με ιδιο τροπο παραγγελιας και ιδια τιμη ( 15€ )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν πηγαινα σχολειο , το αγγλικο βιβλιαρακι ειχαμε το ιδιο στην Α κ Β λυκειου (παραγγελια κατευθειαν απ τον εκδοτικο οικο και δημοσιο σχολειο κιολας) και στην τριτη αλλαξαμε παλι με ιδιο τροπο παραγγελιας και ιδια τιμη ( 15€ )

 

Μόνο εγώ έκατσα με το ίδιο βιβλίο 3 χρόνια στο λύκειο?...στόκοι τελείως :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τελειωσαμε στην Α κ β λυκειου το βιβλιο και στη Γ πηραμε αλλο!!! Το γαμωτο ηταν πως στη Γ δεν καναμε ουτε το μισο απ το καινουριο βιβλιο !!!! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...