Προς το περιεχόμενο

Media player. Ti μου προτεινετε?


piroedros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα

 

Θελω να παρω ενα Media player , για να βλεπουν και τα παιδια μου τις παιδικες ταινιες τους , και εγω τις ταινιες που κατεβαζω. Μετα απο μελετη, μαλλον καταληγω στο wd tv live . Ειδα ομως στο www.skroutz.gr οτι υπαρχουν διαφορα μοντελα wd tv live, wd tv live hd, και εχω λιγο μπερδευτει.

 

Μπορει καποιος να διευκρυνησει τις διαφορες τους?"

 

Ευχαριστω

Piroedros

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ριξε μια ματια σε αυτό. Εχει εσωτερικο σκληρο στο 1ΤΒ και υποστηριζει παααααρα πολλους τυπους αρχειων βιντεο και ηχου και εννοειται υποτιτλους. Το εχω χρησιμοποιησει αρκετα (μιας και το εκανα δωρο σε φιλο που ειχε θεμα με ταινιες-laptop κλπ) και θεωρω οτι ειναι πολυ καλη λυση.

 

Αν δεν ειχα συνδεσει το PC με την τηλεοραση θα επαιρνα κι εγω ενα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα

 

Θελω να παρω ενα Media player , για να βλεπουν και τα παιδια μου τις παιδικες ταινιες τους , και εγω τις ταινιες που κατεβαζω. Μετα απο μελετη, μαλλον καταληγω στο wd tv live . Ειδα ομως στο www.skroutz.gr οτι υπαρχουν διαφορα μοντελα wd tv live, wd tv live hd, και εχω λιγο μπερδευτει.

 

Μπορει καποιος να διευκρυνησει τις διαφορες τους?"

 

Ευχαριστω

Piroedros

 

 

Aυτα ειναι :

 

http://www.wdc.com/gr/products/homeentertainment/mediaplayers/

 

(καθως και τα παλια , τα μαυρα +το αποπανω που εβαλε ο φιλος)

 

Παρε το wd tv live ,η δικια μου προταση.Δεν υπαρχει wd tv live hd ξεχωριστο μοντελο , μαλλον σε καποια περιγραφη απλως πολλες φορες κοτσαρεται και το 'hd'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...