Προς το περιεχόμενο

Πως διαγραφομαι απο τις σελιδες στο Facebook


Splatc7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας!! Ετσι οπως εχει γινει το facebook πλεον εχουμε μπερδεψει τα μπουτια μας!! Λοιπον.. πως μπορω να διαγραφω απο καποιες σελιδες (μου αρεσει) που δεν θελω να μαι πια!! Ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας!! Ετσι οπως εχει γινει το facebook πλεον εχουμε μπερδεψει τα μπουτια μας!! Λοιπον.. πως μπορω να διαγραφω απο καποιες σελιδες (μου αρεσει) που δεν θελω να μαι πια!! Ευχαριστω!!

Μπαινεις στις σελιδες και θα βρεις κατω αριστερα μια επιλογη με γαλαζια γραμματα που θα σου λεει "δεν μου αρεσει" ή "αφαιρεση απο τα γαπημενα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξερω αυτο που μου λες απλα εχω κανει Like σε αυτες τις σελιδες τις λεγομενες σελιδες "μου αρεσει" ,που γραφουνε ολοκληρες προτασεις και τωρα δεν μπορω να τα βγαλω.. γιατι?? καπως θα γινεται πιστευω :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.facebook.com/editprofile.php?sk=activities και μετα πατα Other Pages You Like

εχει καταργηθει η δυνατοτητα να διαγραψεις σελιδες απο εκει. ενω μεχρι πριν λιγο καιρο στην ιδια καρτελα υπηρχε διπλα σε καθε σελιδα η επιλογη διαγραφης, τωρα πλεον υπαρχει η σελιδα που εχεις κανει like αλλα οχι η επιλογη της διαγραφης.

 

αλλα τουλαχιστον εκει τα βρισκεις ολα μαζεμενα αλλα παλι πρεπει να πας σε καθε σελιδα χωριστα να κανεις unlike

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Γεια σας,

θα ήθελα να ρωτήσω, υπάρχει τρόπος να διαγράψω όλες τις σελίδες που έχω κάνει like στο fb χωρίς να τις σβήνω μία-μία; Είναι γύρω στις 3000 και θα μου φάει μια εβδομάδα αν το κάνω έτσι.

 

Αν μπορεί κάποιος ας απαντήσει. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...