Προς το περιεχόμενο

tablet που να παιζει τηλεοραση υπαρχει


gtr4460

Προτεινόμενες αναρτήσεις

tablet που να παιζει τηλεοραση υπαρχει ρε παιδια ψαχνω κατι για τα ταξιδια να περναω την ωρα μου και θελω να εχω προσωαση στο ιντερνετ και wifi και αν παιζει και τηλεοραση ακομα καλυτερα η εστω κανα εξαρτημα που να το κανει να παιζει τηλεοραση εγω βρηκα αυτο εδωγια tablet android αλλα κανει εν κηνηση θα εχω προβλημμα ξερει κανεις το εχει δοκιμασει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tablet που να παιζει τηλεοραση υπαρχει ρε παιδια ψαχνω κατι για τα ταξιδια να περναω την ωρα μου και θελω να εχω προσωαση στο ιντερνετ και wifi και αν παιζει και τηλεοραση ακομα καλυτερα η εστω κανα εξαρτημα που να το κανει να παιζει τηλεοραση εγω βρηκα αυτο εδωγια tablet android αλλα κανει εν κηνηση θα εχω προβλημμα ξερει κανεις το εχει δοκιμασει

 

Η τηλέοραση στο android μάλλον έχει ακόμη κάποιο χρόνο μπροστά της μέχρι να είναι διαθέσιμη με εξωτερικά usb tuners/receivers. Αυτό που αναφέρεις στο λινκ σου δεν έχει ακόμη τον ανάλογο driver οπότε λογικά δεν είναι συμβατό προς το παρόν με android tablets.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε δηλαδη δεν υπαρχει λυση καμια αλη προταση κανεις αν παρω στικακι για netbook με win θα δουλεψει καλα εν κηνησει καποιο ειδα ταμπλετ να εχει τηλεοραση αλλα δεν θυμαμαι ποιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι φιλαρακι αλα ποιο απο ολα

2 είναι όλα κι όλα!

Το ένα με 64gb ssd και το άλλο με 128gb ssd(αυτό έρχεται με Docking Station & Bluetooth Keyboard)!

http://www.samsung.com/us/computer/tablet-pcs/XE700T1A-A01US?

http://www.samsung.com/us/computer/tablet-pcs/XE700T1A-A03US?

 

Άπλα μόλις βγήκαν κ ακόμη να έρθουν στην Ελλάδα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...