Προς το περιεχόμενο

χοντρό φουτερ


santana99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω χοντρό φούτερ με φερμουάρ ένα πράμα σαν ημι-μπουφάν αλλά υφασμάτινο. Έχουν συγκεκριμένη ονομασία αυτά; Ξέρετε που μπορώ να βρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά σαν φούτερ μου έβγαζε ονομασία γιαυτό τα κάλεσα έτσι και όχι ζακέτες.

 

Τα είδα αυτά που λες Θοδωρή αλλά δεν εννοώ κάτι τέτοιο.

 

Είναι κάπως έτσι ( http://www.prlog.org/10721757-the-sportsmans-guide-launches-workwearsavingscom.html , http://www.dickies.com/mens-clothing/mens-outerwear/Thermal-Lined-Fleece-Hooded-Jacket-NW303.jsp ). Όμως αυτό είναι ένα συγκεκριμένο στιλ που δείχνω, για διάφορα σχέδια μάρκες που/πως μπορώ να ψάξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω οτι σωστο χοντρο ζακετοφουτερ θα βρεις μονο απο συγκεκριμένες εταιρίες οπως reef, oneil, circa, quiksilver, emerica και τα σχετικά.

 

αυτα τα φτηνα ειναι και ψευτικα και χάλια. (σόρρυ μαφαλντόνι) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα pull n bear είχε απο οτι είχα δεί τέτοιες ζακέτες κ με προβάτινη επένδυση!ζεστα φαίνοντε αλλα άσχημα.με κανα 30αρι.

μετά τσεκάρεις sprider που ειναι σχετικά φθηνό,h&m επίσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ας αφήσουμε τα σπιντερ και τα λεπτοζάκετα και ας πάμε στα χοντρά.

 

ενδιαφέρον αυτό με τις επενδύσεις, όμως ερώτηση...ηταν και χοντρά; Δλδ δεν αναφέρομαι μόνο στο εσωτερικό υλικό, ή στο υλικό το οποίο κρατάει την θερμότητα τελοσπάντων αλλά στο όλο σύνολο πάχους της ζακέτας που την καθιστά σχεδόν ασχημάτιστη/σκληρή. δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητός :P

 

λεφτά υπάρχουν...το που θα τα βρω είναι το θέμα ή πως θα τα ψάξω και στο ιντερνετ (αν και θέλω να τα δοκιμάσω κιόλας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω αυτό που λες, έχω πχ τώρα μια ζακέτα με fleece αλλά είναι πολύ λεπτή σε σχέση με αυτό που θέλω να αγοράσω. Αυτο που λέω είναι ανάμεσα σε τέτοιο και σε μπουφάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...