Προς το περιεχόμενο

Φαι στα Village αγορασμενο εκτος.


Giorgos09

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θυμαμαι παλια που υπηρχε μια ταμπελα που ελεγε οτι απαγορευεται η καταναλωση φαγητου εντος της αιθουσας που δεν ειναι αγορασμενο απο τα Village. Αυτο ισχυει ακομα? Η τιμη που βαζουν στα ποπκορν δεν αντιπροσωπευει την ποιοτητα τους. Ουτε της κοκα κολας. Επιτρεπεται η αυτη η απαγορευση αν ισχυει ακομα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 124
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια χρησιμότητα των γιγαντιαίων τσαντών που κουβαλάνε οι κοπέλες μαζί τους, είναι πως μπορείς να βάλεις μέσα pop corn, αναψυκτικά, μια μπάλα του bowling, και πολλά πολλά άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι το θεμα πως να τα φερνεις μεσα. Προσωπικα εχω φερει πιτσες club sandwich κλπ. Απλα δεν ξερω αν χρειαζεται να μπαινω στον κοπο να τα φερνω ως λαθραια σε τσαντες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεσα απο το μπουφαν, καθως θα το κρατας στο χερι.

 

Το popcorn του village της ελλαδας ειναι ετη φωτος μπροστα απο το αντιστοιχο των village αγγλιας (vue πλεον)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι το θεμα πως να τα φερνεις μεσα. Προσωπικα εχω φερει πιτσες club sandwich κλπ. Απλα δεν ξερω αν χρειαζεται να μπαινω στον κοπο να τα φερνω ως λαθραια σε τσαντες.

 

Τα σουβλακια ξεχασες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω καιρο να παω σινεμα...

 

 

Μια φορα ειχα παει καταλαθος στη ν goldclass αιθουσα και τοτε μολις 18 με ρωτησανε πριν μπω με την παρεα μου...(ενας φιλος μου εκανε την μαμακια και πηγε και αγορασε εκει εισητηρια..)Θελετε σαμπανια ή χυμο...και λεω σαμπανια...

 

και μπαινω μεσα ..απολαυση..

 

Καρεκλα σαν πολυθρονα και να μπορεις να την ρυθμιζεις ..

 

και πισω ενας με ενα μπουκαλι κρασι και τα συνναφη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω καιρο να παω σινεμα...

 

 

Μια φορα ειχα παει καταλαθος στη ν goldclass αιθουσα και τοτε μολις 18 με ρωτησανε πριν μπω με την παρεα μου...(ενας φιλος μου εκανε την μαμακια και πηγε και αγορασε εκει εισητηρια..)Θελετε σαμπανια ή χυμο...και λεω σαμπανια...

 

και μπαινω μεσα ..απολαυση..

 

Καρεκλα σαν πολυθρονα και να μπορεις να την ρυθμιζεις ..

 

και πισω ενας με ενα μπουκαλι κρασι και τα συνναφη...

τσαμπα μπηκες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικά πάντα έπαιρνα ποπ κορν και κόκα κόλα από τα village. το κλασσικό jumbo combo. δεν είχα μπει ποτέ στην λογική του "αν τα πάρω από το supermarket θα είναι φθηνότερα". από κάποια στιγμή όμως και μετά τα "πήρα" γιατί θεωρώ ότι η κόκα κόλα που σερβίρουν είναι επιεικώς απαράδεκτη. την πρώτη φορά που το πρόσεξα είπα μπορεί να έπεσα σε κακή μπουκάλα. την δεύτερη είπα σύμπτωση. αλλά όταν είδα ότι έγινε τακτική να σερβίρουν νερομπουρμπούλι (ένα τελείως άνοστο ζαχαρόνερο) ε τότε αποφάσισα κι εγώ να φέρνω τα δικά μου.

οι υψηλές τιμές είναι κάτι ενοχλητικό. όταν όμως συνδυάζονται με κακή ποιότητα, το θέμα γίνεται ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω απο τα βιλατς παιρνω παντα νατσος με τυρι, κοκα κολα εχω καιρο να παρω γιατι οπως λετε κι εσεις ειναι απαισια. δε ξερω αν εχουν το δικαιωμα της απαγορευσης αλλα γιατι να μανουριαζεις? περνα ο,τι θες μεσα σε τσνατα κ τελειωσε το θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...