Προς το περιεχόμενο

Online Shopping


panathas1908

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους είναι καινούριος στο ονλινε ψωνισμα και θα ηθελα να μου προτείνεται ονλινε κατάστήματα που να συμφέρουν στις τιμές ..καταστήματα που να πουλούν οτιδήποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

online μαγαζί για οτιδήποτε δεν υπάρχει. Άλλο να πουλάς βιβλία, άλλο να πουλάς hardware, άλλο να πουλάς παντόφλες. Γίνε πιο συγκεκριμένος για το τι ζητάς. Επίσης αν θες απο Ελλάδα ή εξωτερικό.

 

 

... στο ονλινε ψωνισμα ...

Μόνο εγώ έχω βρώμικο μυαλό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι τα ρουχα στο amazon ειναι τοσο φθηνα; Βρισκεις μποξερακια calvin klein με 5-10 ευρω το ενα, ενω στο yoox.com το θφηνοτερο που βρισκεις ειναι στα 20 ευρω! Μουφα ειναι στο amazon;

 

Δε πιστευω να ειναι μουφα και τα ρολογια και οι ηλεκτρικες συσκευες που εχει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι τα ρουχα στο amazon ειναι τοσο φθηνα; Βρισκεις μποξερακια calvin klein με 5-10 ευρω το ενα, ενω στο yoox.com το θφηνοτερο που βρισκεις ειναι στα 20 ευρω! Μουφα ειναι στο amazon;

 

Δε πιστευω να ειναι μουφα και τα ρολογια και οι ηλεκτρικες συσκευες που εχει..

οχι βεβαια!original ειναι ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

online μαγαζί για οτιδήποτε δεν υπάρχει. Άλλο να πουλάς βιβλία, άλλο να πουλάς hardware, άλλο να πουλάς παντόφλες. Γίνε πιο συγκεκριμένος για το τι ζητάς. Επίσης αν θες απο Ελλάδα ή εξωτερικό.

 

 

 

Μόνο εγώ έχω βρώμικο μυαλό;

 

δεν ενοω ενα που να τα πουλαει ολα...οτι ξερεται ενα πυ να πουλαει το ενα αλλο που να πουλαει αλλα οτι γνωριζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...