Προς το περιεχόμενο

Turbo-X HD 2000 Firmware


dwarves

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hello@all

 

αγόρασα πρόσφατα από το Plaisio έναν "Turbo-X HD 2000 Επίγειος Ψηφιακός Δέκτης" ... webpage στο plaisio.gr δεν υπάρχει πλέον...και δεν μπορώ να βρώ πουθενά το firmware του... μήπως το έχει κανείς (είχε προλάβει να το κατεβάσει) για να μου το στείλει...γιατί ο δέκτης φαίνεται να έχει πολλά προβλήματα...που ελπίζω με το firmware update να περάσουν...αλλιώς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Hello@all

 

αγόρασα πρόσφατα από το Plaisio έναν "Turbo-X HD 2000 Επίγειος Ψηφιακός Δέκτης" ... webpage στο plaisio.gr δεν υπάρχει πλέον...και δεν μπορώ να βρώ πουθενά το firmware του... μήπως το έχει κανείς (είχε προλάβει να το κατεβάσει) για να μου το στείλει...γιατί ο δέκτης φαίνεται να έχει πολλά προβλήματα...που ελπίζω με το firmware update να περάσουν...αλλιώς...

 

 

Το βρήκα τελικά... αλλά δεν άλλαξε και τίποτα το σπουδαίο... είναι απελπιστικά αργός στην αλλαγή καναλιών... σε σημείο που πολλές φορές κολλάει για αρκετή ώρα σε μαύρη οθόνη και μου βγάζει μήνυμα "Χωρίς σήμα" ...αν θυμάμαι καλά...

 

ούτε όλα τα κανάλια τα βρίσκει αυτόματα... στο μπουκέτο του mega βάζω χειροκίνητα την συχνότητα στην αναζήτηση... για να καταφέρει να βρει το κανάλι...

 

 

μεγάλη απογοήτευση πάντως...

 

καμία άλλη εντύπωση...????

 

http://www.myplaisio.gr/sites/default/files/myplaisio/plaisio/USB_UPGRADE.rar

Επεξ/σία από dwarves
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...