Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με antivirus


Tsarou4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έβαλα κωδικό στο antivirus (avast) και οταν προσπαθώ να βάλω τον κωδικό μου λέει λαθος κωδικός αλλά είμαι σίγουρος ότι αυτός είναι...έχετε καμιά ιδέα;;; (εκτός από το format)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτον απο ολα, γιατι εβαλες κωδικο στο Avast!Antivirus?Να μην σου το απενεργοποιηση κατι?

 

Δευτερον, αν δεν κανω λαθος, διεγραψε το avast! και ξανα καντο εγκατασταση μηπως εχει λυθει το προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτον απο ολα, γιατι εβαλες κωδικο στο Avast!Antivirus?Να μην σου το απενεργοποιηση κατι?

...

Ο κωδικός στο antivirus εχει τη (πολύ καλή λογική) της δύσκολης αλλαγής ρυθμίσεων. Προσωπικά το βάζω σε μηχανάκια που μπαίνουν πολλά χέρια. Κρατάς ένα μηχάνημα καθαρό και έρχεται κάποιος και κάνει disable προσωρινά το antivirus, για να περάσει ένα crack επειδή κάποιος φίλος του είπε οτι τα crack ειναι καθαρά.

 

Πολύ καλά έκανε και έβαλε κωδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενε...το Avast! το εχεις αγορασμενη ή τζαμπα εκδοση?Αν τζαμπα, μην βαλεις τον κωδικο, γιατι χρειαζεσαι κωδικο?

 

 

 

1ον τι σημασια εχει αν ειναι αγορασμενο η δωρεαν...(δωρεαν ειναι)

2ον τι μ λες να μην βαλω κωδικο...δεν ρωτησα γνωμες για το αν θα βαλω κωδικο...ρωτησα για καποιο σιγκεκριμενο προβλημα

 

Μήπως όταν πληκτρολογούσες τον κωδικό είχες ελληνικά ή κεφαλαία?

 

 

Ναι τα εχω δοκιμασει αλλα καμια τυχη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον τι σημασια εχει αν ειναι αγορασμενο η δωρεαν...(δωρεαν ειναι)

2ον τι μ λες να μην βαλω κωδικο...δεν ρωτησα γνωμες για το αν θα βαλω κωδικο...ρωτησα για καποιο σιγκεκριμενο προβλημα

 

 

 

 

Ναι τα εχω δοκιμασει αλλα καμια τυχη...

 

1.Υπαρχουν διαφορες εκδοσεις μεταξι αγορασμενες και τζαμπες εκδοσεις αν δεν κανω λαθος

2.Το κωδικο ειναι κλειδι του προιοντος ή του αβαστ για μην καποιος κανει ρυθμισεις στο αβαστ σου?

 

Ο κωδικός στο antivirus εχει τη (πολύ καλή λογική) της δύσκολης αλλαγής ρυθμίσεων. Προσωπικά το βάζω σε μηχανάκια που μπαίνουν πολλά χέρια. Κρατάς ένα μηχάνημα καθαρό και έρχεται κάποιος και κάνει disable προσωρινά το antivirus, για να περάσει ένα crack επειδή κάποιος φίλος του είπε οτι τα crack ειναι καθαρά.

 

Πολύ καλά έκανε και έβαλε κωδικό.

 

Σωστος.Αυτο τον ρωταω.Αλλα δεν γνωριζω οτι στην απεγκατασταση ζηταει κιολας τον κωδικο...

 

Ξαναγραψε ενα καινουργιο κωδικο,γραψε το κοδικο σου σε ενα τετραδιο, εαν εχει παλι προβλημα τοτε πιθανοτητα προβλημα ειναι το προιον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.Υπαρχουν διαφορες εκδοσεις μεταξι αγορασμενες και τζαμπες εκδοσεις αν δεν κανω λαθος

2.Το κωδικο ειναι κλειδι του προιοντος ή του αβαστ για μην καποιος κανει ρυθμισεις στο αβαστ σου?

 

 

 

Σωστος.Αυτο τον ρωταω.Αλλα δεν γνωριζω οτι στην απεγκατασταση ζηταει κιολας τον κωδικο...

 

Ξαναγραψε ενα καινουργιο κωδικο,γραψε το κοδικο σου σε ενα τετραδιο, εαν εχει παλι προβλημα τοτε πιθανοτητα προβλημα ειναι το προιον

 

Μα δεν μπορω να κανω ρυθμισεις για να βαλω αλλο κωδικο γιατι δεν μπορω να βρω αυτον που ηδη εχω

 

Παιδιά ευχαριστώ πολύ όλους σας....τελικά βρήκα λύση...:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

Καλησπέρα, αντιμετωπίζω το ίδιο και εγώ ακριβώς με τον κωδικό και το θέμα είναι ότι δεν γίνεται να τον θυμηθώ, τι έκανες και τον βρήκες εσύ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...