Προς το περιεχόμενο

Aγορα Tablet ( oxi iPad )


Darkpipis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλημερα σας ! Θα ηθελα την γνωμη σας σχετικα με την αγορα tablet( οχι ομως iPad ).Ο λογος που το θελω ειναι η φορητοτητα του και να μπαινω ιντερνετ ,youtube,να βλεπω διαφορα videakia και streamings,να ακουω μουσικη, να γραφω εγγραφα,anime και διαφορες σειρες και γενικα ολα εκτος απο τα παιχνιδια , δεν με ενδιαφερουν καθολου τα παιχνιδια.Ειχε πιασει το ματι μου το Asus tranformer Prime και μου εκανε εντυπωση και σας ρωτω , υπαρχει κατι καλυτερο αυτην την περιοδο η να περιμενω κανα 2 μηνες μπας και βγει κατι ποιοτικοτερο, κατι ακουσα για νεο μοντελο της asus ( asus transformer infonity) ? Και γενικα το προτεινετε το android σε σχεση με τα αλλα ? Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε ενα τετοιο και καθαρισες http://android-sale.com/eken-a90-android-tablet.html ;) οθονη παρα πολυ καλη ,αλουμινενιο απο πισω φοραει ics κλπ.για τα λεφτα του ειναι τρομερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας και παλι παιδια . Μετα απο πολυ σκεψη αποφασισα οτι θελω να παρω ενα tablet αντι για λαπτοπ,τελικα με android ,to ios το αποριψα, windows 8 αφου θα εχω στον σταθερο δεν λεει και στο tablet , οποτε android για το διαφορετικο.Το tablet το θελω κυριως οπως ειπα και πιο πανω για internet browsing,na βλεπω videos και διαφορα streams και αντε που και που καμια ταινια/serials που βλεπω που θα τα περναω απο τον σταθερο.Δεν με ενδιαφερει το 3G, θελω να εχει καλο WI-FI και καλη αυτονομια μπαταριας και φυσικα να μην κολαει κατα την διαρκεια του browsing !!! To ποσο που μπορω να διαθεσω ειναι εως 500 euro.Διαφωτιστε με ! ( Προτιμω γνωστη εταιρια)

 

 

Υ.Γ: Το Samsung Galaxy Tab 2 τι λεει ? Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...