Προς το περιεχόμενο

αγορα βασης για λαπτοπ


koularasss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

παιζω το gta iv για 10 λεπτα κ βαραει 100 βαθμους το λαπτοπ,ποια βαση μου προτεινετε μεχρι 30 ευρω?

κανε μια αναζητηση στο φορουμ υπαρχουν απειρα θεματα με βασεις για λαπτοπ στα λευτα αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζω το gta iv για 10 λεπτα κ βαραει 100 βαθμους το λαπτοπ,ποια βαση μου προτεινετε μεχρι 30 ευρω?

 

Η βάση μόνη της δε θα σου λύσει το πρόβλημα. Κοίταξε το σύστημα ψύξης της CPU/GPU - πάρε σπρέι αέρα και "ψέκασε" στις γρίλιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν της φυσιξω προς τα μεσα θα παει ο αερας,χειροτερα δεν θα γινει?

 

Έχεις δίκιο, το έγραψα βιαστικά. Φυσάς στο ανεμιστηράκι για να βγει ο αέρας από τις γρίλιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια κοιταω και εγω για βαση για λαπτοπ αυτη νομιζω ειναι καλη αλλα επειδη δεν εχω καλες γνωσεις πανω στο θεμα πως σας φαινεται¨? http://www.multirama.gr/products/product?pid=0687575&catid=010304

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://el.wiktionary.org/wiki/%CE%B3%CF%81%CE%AF%CE%BB%CE%B9%CE%B1

 

Ετυμολογία

γρίλια < ιταλική griglia

[] Ουσιαστικό

 

γρίλια θηλυκό

το καθένα από τα μικρά οριζόντια ορθογώνια κομμάτια ξύλου που αποτελούν μέρος ενός παντζουριού και σχηματίζουν μεταξύ τους διάκενα που επιτρέπουν στον αέρα να μπαίνει από τα παράθυρα, όταν αυτά είναι κλειστά

post-164070-0-85703000-1339767174_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα δλδ που ειναι καρω απο το λαπτοπ?

ε δες ρε συ που εχει γρυλλιες,για ονομα! τρυπουλες, οτι εχει τελως παντων για να βγαινει και να μπαινει αερας.τα περισσοτερα λαπτοπ εχουν και κατω αλλα συνηθως ειναι πισω και πλαγια στο σασι του λαπτοπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε δες ρε συ που εχει γρυλλιες,για ονομα! τρυπουλες, οτι εχει τελως παντων για να βγαινει και να μπαινει αερας.τα περισσοτερα λαπτοπ εχουν και κατω αλλα συνηθως ειναι πισω και πλαγια στο σασι του λαπτοπ

 

σορρυ αλλα ειμαι καινουριος στα λαπτοπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρηκα μια βαση του αδερφου μου περσινη,την εβαλα μετα απο 2 ωρες που επαιζα λολ 97 βαθμους το max,βαζω το χερι να δω τι αερα βγαζει η βαση κ βγαζει ζεστο αερα,υπαρχει καποιος τροπος να κανω την βαση να βγαζει κρυο αερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι καλέ μου δεν γίνεται αυτό, ένας ανεμιστήρας, απλώς "μετακινεί" τον αέρα του χώρου... Αν ο χώρος σου έχει 40C, τόση θερμοκρασία θα έχει και ο αέρας, που έρχεται από τον ανεμιστήρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι καλέ μου δεν γίνεται αυτό, ένας ανεμιστήρας, απλώς "μετακινεί" τον αέρα του χώρου... Αν ο χώρος σου έχει 40C, τόση θερμοκρασία θα έχει και ο αέρας, που έρχεται από τον ανεμιστήρα...

 

ειχα 25 με a/c στο δωματιο.μηπως αν βαλω παγακια κατω απο την βαση μου κρυωνει πιο αποτελεσματικα το λαπτοπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...