Προς το περιεχόμενο

Ψάρεμα


zizu10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας και βλέπω ότι δεν υπάρχει αντίστοιχο θέμα και σίγουρα αποτελεί το αγαπημένο hobby αρκετών είπα να το δημιουργήσω.

 

Ας κάνω, λοιπόν, την αρχή.

Ξέρετε καλές περιοχές για ψάρεμα στον Νομό Αττικής και από ποια καταστήματα προμηθεύστε (αγκίστρια-πετονίες-δολώματα κλπ.) ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια καλη περιοχη ειναι το "Ναυαγιο" λιγο πριν το Νερακι προς Μεγαλο Πευκο.Εχει σχετικα ψαρι αν και πανε πολλοι.Για συμπρακαλα προς Πειραια αν τραβηχτεις εχει φτηνο πραμα ειναι δυο καλα στην δραπετσωνα εκει που ειναι οι χαλβαδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια καλη περιοχη ειναι το "Ναυαγιο" λιγο πριν το Νερακι προς Μεγαλο Πευκο.Εχει σχετικα ψαρι αν και πανε πολλοι.Για συμπρακαλα προς Πειραια αν τραβηχτεις εχει φτηνο πραμα ειναι δυο καλα στην δραπετσωνα εκει που ειναι οι χαλβαδες.

 

To έχω δει το ναυάγιο, με του που περάσεις τις γραμμές του τρένου.

Το θέμα είναι : εκεί που παρκάρεις???

 

Edit : Ποιον από αυτούς λες Link???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To έχω δει το ναυάγιο, με του που περάσεις τις γραμμές του τρένου.

Το θέμα είναι : εκεί που παρκάρεις???

 

Edit : Ποιον από αυτούς λες Link???

 

Εχει μια μεγαλη στροφη (Πεταλο) εχει οσο παρκινγκ θες,να θυμασαι οτι πανε πολλοι για ψαρεμα εκει.

 

Δεν θυμαμαι ονομα ειναι ενας χαρακτηριστικα με το που παιρνεις την στροφη για Δραπετσωνα απο λιμανι Πειραια ειναι απεναντι ακριβως απο αυτον που πουλαει ψαρια θυμαμαι ειχε το μονοδολι 50 σεντ και γενικα ηταν φτηνος.

 

Εγω φιλε πιστευω πως για καλο ψαρι πρεπει να τραβηχτεις μακρια απο αθηνα (αιγηνα,αγκιστρι,πορτο ραφτη) και γενικα εκτος Αθηνας.Θυμαμαι μια φορα χειμωνα στις τρυπες του Καραμανλη γινονταν πολεμος αλλα μονο χειμωνα γιατι καλοκαιρι ειναι το μαγαζι διπλα και εχεις θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...