Προς το περιεχόμενο

Forthnet ADSL για Φοιτητές - 17,90€


cris41

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η προσφορα αυτη για εναν φοιτητη πιστευω οτι ειναι ικανοποιητικη και αξιζει να την βαλουμε εδω.

 

 

Forthnet ADSL για Φοιτητές

  • Απεριόριστο broadband ADSL έως 24Mbps
  • Live Streaming, με αποκλειστικό περιεχόμενο στο novasports.gr: Έναν αγώνα του Ελληνικού Πρωταθλήματος σε κάθε αγωνιστική καθώς επίσης και μία σειρά εκπομπών των αθλητικών καναλιών Novasports σε καθημερινή βάση

 

Για περισσοτερες πληροφοριες:

 

http://www.forthnetgroup.gr/ServicesDefault.aspx?a_id=4649

 

(Πηρα τηλ στην Hol και τους ειπα οτι με πηρανε απο την Forthnet και με ενημερωσανε κλπ και τους ειπα οτι θα διακοψουμε την συνδεση μαζι σας και αμεσως μου ειπανε για εκπτωση στα 15.90€ με 24αρα και χρονοχρεωση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

(Πηρα τηλ στην Hol και τους ειπα οτι με πηρανε απο την Forthnet και με ενημερωσανε κλπ και τους ειπα οτι θα διακοψουμε την συνδεση μαζι σας και αμεσως μου ειπανε για εκπτωση στα 15.90€ με 24αρα και χρονοχρεωση)

 

Με νεα δεσμευση ετησια προφανως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορα αυτη για εναν φοιτητη πιστευω οτι ειναι ικανοποιητικη και αξιζει να την βαλουμε εδω.

 

 

Forthnet ADSL για Φοιτητές

  • Απεριόριστο broadband ADSL έως 24Mbps
  • Live Streaming, με αποκλειστικό περιεχόμενο στο novasports.gr: Έναν αγώνα του Ελληνικού Πρωταθλήματος σε κάθε αγωνιστική καθώς επίσης και μία σειρά εκπομπών των αθλητικών καναλιών Novasports σε καθημερινή βάση

Για περισσοτερες πληροφοριες:

 

http://www.forthnetg....aspx?a_id=4649

 

(Πηρα τηλ στην Hol και τους ειπα οτι με πηρανε απο την Forthnet και με ενημερωσανε κλπ και τους ειπα οτι θα διακοψουμε την συνδεση μαζι σας και αμεσως μου ειπανε για εκπτωση στα 15.90€ με 24αρα και χρονοχρεωση)

 

Εγω που συνδιασα την 6αρα της HOL (εχει κ δωρεαν χρονο ομιλιας) με vodafone στα 15ευρο το σταθερο + 21ευρο το κινητο =36ευρο συνολο μου εχει ερθει ο εξοπλισμος αλλα δε εχουν κανει ακομα τη συνδεση λες να παρω καμια εκπτωση ή τα π@π@κι@ τους;;;

 

Αν και νομιζω οτι ειναι πολυ καλη η προσφορα HOL-vodafone αλλα στην εποχη μας οτι παραπανω εκπτωση σου κανουν ειναι παντα καλοδεχουμενη....

 

Για οποιον ενδιαφερεται ιδου το http://www.hol.gr/GR/home/vodafone/Pages/default.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με νεα δεσμευση ετησια προφανως;

 

Ακριβως. Ετσι κι αλλιως θα εψαχνα τιποτα αλλο που τελειωνει η Hol τωρα, οποτε βρηκα ευκαιρια με αυτο της φορθνετ να κατεβασω την τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι αναφερετε ότι ειναι για φοιτητες???? Ισχυει για όλους κανονικα! Για φοιτητες εχει απλα καποιο δωρεαν χρονο ομιλιας με 2e επιπλεον.....καλο ειναι να προσεχουμε τι ποσταρουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω στο αρχικό λινκ που δίνει ο op:

Το τέλος ενεργοποίησης της υπηρεσίας ισούται με 34,90€. Στην περίπτωση ενεργοποίησης της υπηρεσίας σε νέα τηλεφωνική γραμμή το τέλος ενεργοποίησης είναι χρεώσιμο και ισούται με 51,57€.

Αυτό δε γλιτώνεται με κάποιο τρόπο, σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω στο αρχικό λινκ που δίνει ο op:

 

Αυτό δε γλιτώνεται με κάποιο τρόπο, σωστά;

 

Αυτο ισχυει(αν δε κανω λαθος βεβαια) σε περιπτωση που θες να διακοψεις το συμβολαιο πιο συντομα. Δεν ειμαι και 100% σιγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ισχυει(αν δε κανω λαθος βεβαια) σε περιπτωση που θες να διακοψεις το συμβολαιο πιο συντομα. Δεν ειμαι και 100% σιγουρος.

 

όχι, το τέλος ενεργοποίησης το πληρώνεις με το που πας από τη μια εταιρία στην άλλη (απόσβεση του "δωρεάν" εξοπλισμού)

Αν είσαι ήδη Forthnet δεν το ξαναπληρώνεις φυσικά...

 

στο θέμα τώρα, η τιμή αυτή μου φαίνεται μεγάλη αφού με 30 Ευρώ έχω απεριόριστες αστικες+υπεραστικές+διεθνείς+κινητά 60' + 24άρι internet (Forthnet)

 

btw η "προσφορά" αυτή ισχύει πολύ καιρό τώρα: http://www.adslgr.co...να-για-12-μήνες

 

ενώ υπάρχει και αυτό: http://www.forthnetg...t.aspx?a_id=841

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι, το τέλος ενεργοποίησης το πληρώνεις με το που πας από τη μια εταιρία στην άλλη (απόσβεση του "δωρεάν" εξοπλισμού)

Αν είσαι ήδη Forthnet δεν το ξαναπληρώνεις φυσικά...

 

στο θέμα τώρα, η τιμή αυτή μου φαίνεται μεγάλη αφού με 30 Ευρώ έχω απεριόριστες αστικες+υπεραστικές+διεθνείς+κινητά 60' + 24άρι internet (Forthnet)

 

btw η "προσφορά" αυτή ισχύει πολύ καιρό τώρα: http://www.adslgr.co...να-για-12-μήνες

 

ενώ υπάρχει και αυτό: http://www.forthnetg...t.aspx?a_id=841

 

Δε το ηξερα αυτο! Απλα την ειδα τωρα και επειδη το εκανα search δεν το ειδα και ειπα να το βαλω.

 

Το θεμα ειναι οτι αν εισαι φοιτητης(οπως εγω) δε σε ενδιαφερουν τα σταθερα κλπ. Ολοι ψαχνουμε μονο ιντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα! Ακομα εχω ενα προπληρωμενο adsl-in-a-box για 6 μηνες απο την προσφορα των "5 ευρω το μηνα". Ειχα ρωτησει προσφατα και μου ειπαν οτι μπορω να το ενεργοποιησω ακομα, αλλα η προοπτικη να δινω και παγιο στον Οτε δε μου αρεσει.

 

Εντελως συμπτωματικα, πριν λιγες μερες με πηρε μια πωλητρια (προφανως απο τηλεπωλησεις και οχι forthnet) και μου ειπε για ενα προγραμμα που ισχυει και για τις περιοχες μη καλυψης απο ιδιοκτητο δικτυο με το οποιο γλιτωνεις απο το παγιο του οτε (και ελεγε 24,90 για 4 μηνες το full 2play και μετα 34 νομιζω)! Εχει ακουσει κανεις κατι, γιατι της ζητησα γραπτως πληροφοριες αλλα στη σελιδα της forthnet δεν αναγραφεται τιποτα)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ισχυει(αν δε κανω λαθος βεβαια) σε περιπτωση που θες να διακοψεις το συμβολαιο πιο συντομα. Δεν ειμαι και 100% σιγουρος.

 

όχι, το τέλος ενεργοποίησης το πληρώνεις με το που πας από τη μια εταιρία στην άλλη (απόσβεση του "δωρεάν" εξοπλισμού)

Αν είσαι ήδη Forthnet δεν το ξαναπληρώνεις φυσικά...

 

Το τέλος ενεργοποίησης το πληρώνεις μόνο αν δεν υπάρχει ήδη ενεργοποιημένη γραμμή στο χώρο. Αν αλλάξεις εταιρεία δεν το πληρώνεις, γιατί υπάρχει ήδη γραμμή ενεργοποιημένη.

Ισχύει σε όλες τις εταιρείες και είναι το μόνο που δεν μπορείς να γλυτώσεις από όσο ξέρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως δεν νομιζω οτι αποτελει καν "προσφορα" αν υπολογισει κανεις οτι η WIND προσφερει με online αιτηση την ιδια υπηρεσια (internet 24αρι+τηλεφωνια με χρονοχρεωση) με 15 ευρω εδω και κανα χρονο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως δεν νομιζω οτι αποτελει καν "προσφορα" αν υπολογισει κανεις οτι η WIND προσφερει με online αιτηση την ιδια υπηρεσια (internet 24αρι+τηλεφωνια με χρονοχρεωση) με 15 ευρω εδω και κανα χρονο ;)

 

Οσοι φιλοι μου εχουν αρχισει παντως με την Wind περιμενανε παρα πολυ καιρο και τα αποτελεσματα δε τους αρεσαν με αποτελεσμα να την διακοψουν. Τωρα εγω με Forthnet που εχω στην Αθηνα δεν εχω προβλημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...