Προς το περιεχόμενο

αγορα επωνυμων ρουχων..


bover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι ρισκο να αγοραζεις μεσω ιντερνετ ρουχα ..γαιτι πες πχ οτι στα παπουτσια αν κανεις λαθος βαζεις εναν πατο και εισαι οκ ..ενα τζιν αν δεν σου κανει παει χαμενο ..εκτος και αν το αλλαξεις και σου στιλει αλλο νουμερο αλλα και παλι δεν εισαι σιγουρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ρισκο να αγοραζεις μεσω ιντερνετ ρουχα ..γαιτι πες πχ οτι στα παπουτσια αν κανεις λαθος βαζεις εναν πατο και εισαι οκ ..ενα τζιν αν δεν σου κανει παει χαμενο ..εκτος και αν το αλλαξεις και σου στιλει αλλο νουμερο αλλα και παλι δεν εισαι σιγουρος

 

Τωρα σε μπλουζακια πανω κατω ξερεις αν σου κανει.. Στα τζιν πρεπει να σου στειλει διαστασεις κλπ. Τελικα το 100% ειναι αντιγραφες επειδη τα ειδα ολα τωρα.. Αλλα ειναι ΚΑΛΕΣ ομως..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

yep,πολλα πραγματα δεν τα βρισκω απο ελλαδα ,και ορισμενες μαρκες για να τις παρεις απο Ελλαδα πληρωνεις τα κερατα σου.Παντως για μπλουζες ειναι joker,ορισμενες ειναι πιο fit,πχ φοραω large και πηρε μια large και μου τηαν απιστευτα στενη ,δεν μου εκανε με τιποτα,την αλλη πηρα μια large και τηαν πολυ μεγαλη για large[πχ εκει ηθελα medium].Στα jean δεν εχω προβλημα,οτι εχω παρει ειναι μια χαρα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

yep,πολλα πραγματα δεν τα βρισκω απο ελλαδα ,και ορισμενες μαρκες για να τις παρεις απο Ελλαδα πληρωνεις τα κερατα σου.Παντως για μπλουζες ειναι joker,ορισμενες ειναι πιο fit,πχ φοραω large και πηρε μια large και μου τηαν απιστευτα στενη ,δεν μου εκανε με τιποτα,την αλλη πηρα μια large και τηαν πολυ μεγαλη για large[πχ εκει ηθελα medium].Στα jean δεν εχω προβλημα,οτι εχω παρει ειναι μια χαρα .

 

Απο το συγκεκριμενο site πηρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως και αντιγραφες να μην ηταν πως μπορεις να παραγγείλεις απο Αμερικη και να μην πιαστουν τελωνειο?

ειδικα για τετοια μεγεθη πακετων...

 

καλυτερα ρουχα απο ευρωπη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως και αντιγραφες να μην ηταν πως μπορεις να παραγγείλεις απο Αμερικη και να μην πιαστουν τελωνειο?

ειδικα για τετοια μεγεθη πακετων...

 

καλυτερα ρουχα απο ευρωπη...

 

Μεσω απλου ταχυδρομειου(15-25 μερες)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εεε και με απλο παλι το ρισκαρεις? υπαρχουν περιπτωσεις που εχουν πιαστει και με απλο...

 

Tι να σου πω.. Εγω εχω παρει πααααρα πολλες φορες απο Αμερικη με απλο ταχυδρομειο διαφορα πραγματα(μεγαλα σε ογκο) και ποτε δε περασανε τελωνειο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...