Προς το περιεχόμενο

ΚΑΦΕΤΙΕΡΑ EΣΠΡΕΣΣΟ TASSIMO BOSCH TAS 4014 ORANGE 70 και κάτι €


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χειμώνας μπαίνει, χρειάζεται μια καλή καφετιέρα:

 

http://www.meandhome.gr/prod/stock-eykairies/eidi-spitioy/mikrosyskeyes/kafetiera-espresso-tassimo-bosch-tas-4014-orange/prod1430223pp/

 

Την έχει στα 89, με την έκπτωση πρώτης αγοράς (ξέρετε πως) κατεβαίνει στα 70 τόσο. Βάλτε και κάτι φτηνιάρικο για να ξεπεράσετε τα 75 και να μην πληρώσετε μεταφορικά.

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 3.3 bar πίεση και με κάψουλες δεν μου φαίνεται και τρελή προσφορά καλύτερα αυτή

 

http://www.meandhome.gr/prod/to-foititospito/mikrosyskeyes/kafetieres/kafetiera-delonghi-ec155/prod1922192pp/

 

όταν λες έκπτωση πρώτης αγορά τι εννοείς γιατί με ενδιαφέρει η παραπάνω μηχανή παίζει να φτάσει στα ~70;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την λες και την τιμή ξεφτίλα. 'Ασε που άργησαν κάπως να την βάλουν στην κανονική τιμή δηλαδή 89Ε που έχει και σε άλλα μαγαζάκια και χωρίς τίποτα συνοδευτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 3.3 bar πίεση και με κάψουλες δεν μου φαίνεται και τρελή προσφορά καλύτερα αυτή

 

http://www.meandhome.gr/prod/to-foititospito/mikrosyskeyes/kafetieres/kafetiera-delonghi-ec155/prod1922192pp/

 

όταν λες έκπτωση πρώτης αγορά τι εννοείς γιατί με ενδιαφέρει η παραπάνω μηχανή παίζει να φτάσει στα ~70;

 

http://www.insomnia.gr/topic/459132-/

Θα σου βγει κοντά στο 80αρι.

 

Λες δηλαδή να είναι καλύτερη απο την tassimo?

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τασσιμο αυτην την πηρα σε γκρι απο τα Media το καλοκαιρι στα 49€(κοκκινη και αλλα χρωματα τις ειχε 89€) με δωρο 20€ για αγορες καψουλων και 2 πακετα καφεδες..

 

Απο οτι μου ειπανε ειναι διαφορετικη εντελως τεχνολογια και δεν παιζουν ρολο τα bar οπως παιζουν με τις κανονικες εσπρεσιερες.. Τωρα αν θες κατι γρηγορο και οχι με τρελες απαιτησεις καλα εισαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα για παραγγελία την καφετιέρα που σου έδειξα και μου βγαίνει 74,80ε πιστεύετε ότι συμφέρει?

Έχω βαρεθεί τον φραπέ.. :eek:

Εγώ μόνο φρέντο εσπρέσσο θέλω να κάνω δεν με πολύ απασχολεί να βγάζει και την τέλεια ποιότητα καφέ.

Οι κάψουλες έχουν ένα κόστος που θεωρώ ότι δεν με συμφέρει. Επίσης δεν μπορώ να επιλέξω όποιον καφέ θέλω εγώ παρά μόνο ότι μου παρέχει η εταιρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα για παραγγελία την καφετιέρα που σου έδειξα και μου βγαίνει 74,80ε πιστεύετε ότι συμφέρει?

Έχω βαρεθεί τον φραπέ.. :eek:

Εγώ μόνο φρέντο εσπρέσσο θέλω να κάνω δεν με πολύ απασχολεί να βγάζει και την τέλεια ποιότητα καφέ.

Οι κάψουλες έχουν ένα κόστος που θεωρώ ότι δεν με συμφέρει. Επίσης δεν μπορώ να επιλέξω όποιον καφέ θέλω εγώ παρά μόνο ότι μου παρέχει η εταιρία.

 

 

Απο οτι βλεπω στα Media και στον Κοτσοβωλο φυγανε οι προσφορες.. Πηγανε στα 69€. Ο φρεντο εσπρεσο σε συμφερει με την τασσιμο.. Με 5€ εχεις 16 φρεντους(:Ρ) εσπρεσο, δηλ 0,30λεπτα ο φρεντο. Ε απο ποικιλιες η αληθεια ειναι οτι εχει Jacobs και Carte Noir(μεσω ιντερνετ μονο), αλλιως αν βρεις κανενα αλλο μεσω amazon, ebay etc.

 

Εδω δες http://www.meandhome.gr/prod/to-foititospito/mikrosyskeyes/kafetieres/kafetiera-espresso-tassimo-bosch-tas-2001-white/prod1430355pp/

@manosfp τι εννοεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω υπάρχει πατέντα για να βάζεις αλεσμένο η κάνω λαθος;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Εχω δει να εχουν ανοιξει την καψουλα και να την γεμισουν με αλεσμενο... Σκεφτομαι να το δοκιμασω στο μελλον παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρυους καφεδες κανει; Θυμαμαι τα πρωτα μοντελα της εταιριας δεν κανανε.

Μετα παιξανε καποιες διαφημησεις με νεοτερα μοντελα που κανανε και κρυους.

Απ'οτι ξερω εχει αυτοματη τεχνολογια που διαβαζει το barcode της συσκευασιας.

Αν βγουν νεες συσκευασιας καφε πως θα τα διαβαζει;

 

 

υγ. ποιο ειναι το τρικ της πρωτης αγορας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρυους καφεδες κανει; Θυμαμαι τα πρωτα μοντελα της εταιριας δεν κανανε.

Μετα παιξανε καποιες διαφημησεις με νεοτερα μοντελα που κανανε και κρυους.

Απ'οτι ξερω εχει αυτοματη τεχνολογια που διαβαζει το barcode της συσκευασιας.

Αν βγουν νεες συσκευασιας καφε πως θα τα διαβαζει;

 

 

υγ. ποιο ειναι το τρικ της πρωτης αγορας;

 

Ναι κανουν. Αρκει να βαλεις το δισκακι που ειναι για τα παγωμενα και παγακια(λογικο) στο ποτηρι...

 

@manosfp αυτο γινεται στις nespresso.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρυους καφεδες κανει; Θυμαμαι τα πρωτα μοντελα της εταιριας δεν κανανε.

Μετα παιξανε καποιες διαφημησεις με νεοτερα μοντελα που κανανε και κρυους.

Απ'οτι ξερω εχει αυτοματη τεχνολογια που διαβαζει το barcode της συσκευασιας.

Αν βγουν νεες συσκευασιας καφε πως θα τα διαβαζει;

 

 

υγ. ποιο ειναι το τρικ της πρωτης αγορας;

VKG32.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...