Προς το περιεχόμενο

παλια παιχνιδια και συλογες


walking dead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τεταρτη φωτο: Εξωγηινοι τερατομαχοι, ειχαν και κατι σφυρια, τσεκουρια ακοντια κτλ, καθως και αυτοκολλητακι που το εβαζες στο θωρακα εκει που φαινεται το τετραγωνο κενο και απο τη φωτο.Ξερουμε τιτλο στα αγγλικα???

 

frak yeah, μου εφτιαξες τη μερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεσσαλονίκη, στα παλιατζίδικα στην Τοσίτσα έχει έναν με παιχνίδια. Τις προάλλες τα χαζεύαμε με τον πιτσιρικά μου. Αλλά πανάκριβα τα έχει ο πούστης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια παιχνιδια ειχαμε τοτε.Θυμαμαι εγω ελιωνα με ενα φιλο μου τους action man.

 

Τωρα αληθεια τα πιτσιρικια εχουνε τιποτα;Απο τα ανηψια μου το μονο που βλεπω ειναι κανα ποδηλατο και μπαλα για μπασκετ.Ολα τα αλλα το pc και στο playstation.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε φιλε playmobil,3 καστρα ειχα και εχω ακομη.Θυμαμαι και ειχα και ενα ρομποτ το οποιο καθε φορα εσπαγα(στην μαχη και καλα),και καθε φορα μου αγοραζανε καινουριο.Βεβαια την τεταρτη φορα δεν μου το ξαναπηρανε :cry: (παιδικο τραυμα :P )

 

Και τωρα βεβαια εχουνε lego.Batman lego,pirates of caribean lego,harry potter lego κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τωρα βεβαια εχουνε lego.Batman lego,pirates of caribean lego,harry potter lego κτλ.

Το 1999 έτρεξα στην Αμερική για να πάρω το πρώτο Lego Star Wars που είχε βγει τότε... Ακόμα το έχω στολισμένο στο σπίτι μου...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1999 έτρεξα στην Αμερική για να πάρω το πρώτο Lego Star Wars που είχε βγει τότε... Ακόμα το έχω στολισμένο στο σπίτι μου...

Την γνωστη μπαλα;

 

Παντως το παραπανω ητανε ειρωνικο και καλα οτι τα lego που εχουνε τωρα ειναι ολα ηλεκτρονικα παιχνιδια και οχι τα γνωστα τουβλακια που ειχαμε εμεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την γνωστη μπαλα;

 

Παντως το παραπανω ητανε ειρωνικο και καλα οτι τα lego που εχουνε τωρα ειναι ολα ηλεκτρονικα παιχνιδια και οχι τα γνωστα τουβλακια που ειχαμε εμεις.

λολ για τουβλάκια μιλάω εγώ. Όχι, το 1999 βγήκε το πρώτο X-Wing.... Τα 2 death star βγηκαν πολυ πιο μετα.... και εννοειται τα πηρα :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τεταρτη φωτο: Εξωγηινοι τερατομαχοι, ειχαν και κατι σφυρια, τσεκουρια ακοντια κτλ, καθως και αυτοκολλητακι που το εβαζες στο θωρακα εκει που φαινεται το τετραγωνο κενο και απο τη φωτο.Ξερουμε τιτλο στα αγγλικα???

 

frak yeah, μου εφτιαξες τη μερα.

 

Beast Masters νομιζω.

Ακομα θυμαμαι που τα πουλουσαν σε κατι μαυρα σακουλακια ή σε κατι πλαστικα κουτακια που ειχαν μεσα περισσοτερα απο ενα.

Αυτο το γαμιδι το πουλι το εβρισκα καθε τρεις και λιγο. Μου ειχε σπασει τα νευρα, και θυμαμαι χαρακτηριστικα να ανοιγω σακουλακι και να το πεταω στο τζαμι της μπαλκονοπορτας.

Θυμαμαι επισης ακομα το κραξιμο απο την μανα μου :P

 

Edit

Battle Beasts λεγονται τελικα

Υπηρχαν και πολυχρωμα αλλα στην ελλαδα δεν ηρθαν ποτε. Εμεις ειχαμε τα μονοχρωμα τα οποια τα βρισκεις στο internet αν ψαξεις για "greek variation battle beasts"

 

Αυτο εφαγε το σουτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, τα παλιά καλά Polly Pocket τα έχω κρατήσει όλα

polly-pocket-boek.jpg?w=420

 

Παλιά επιτραπέζια

 

ra30.jpg

 

Τα πόνυ με τον στάβλο τους

6965639.jpg?302

 

Καράβια κλπ.

(αυτό θυμάμαι έπιανε το μισό κρεβάτι μου)

6263748608_5fb8aa3cf4_z.jpg

 

Δύσκολα να βρεις μέρη να τα πουλάνε ακόμα αυτά.

Και όσοι συλλέγουμε σπανιότατα τα πουλάμε... (εγώ δλδ που μάζευα τα παλιά polly pocket δεν σκοπεύω να τα δώσω. Για τις μπάρμπι χέστηκα :P)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, τα παλιά καλά Polly Pocket τα έχω κρατήσει όλα

polly-pocket-boek.jpg?w=420

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ τα polly pocket...

Τι μου θυμησες!!!!!!!!!!!!!Στο δημοτικο μας τα επαιρναν και τα εχω ακομη..

Καλα απο barbie αλλο τιποτα.Εχω ακομα το τροχοσπιτο,το σπιτι,τα ρουχαλακια της και φυσικα τα προσεχα ιδαιτερα ολα της μπαρμπι....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα τα θυμαται κανενας?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Beast Masters νομιζω.

Ακομα θυμαμαι που τα πουλουσαν σε κατι μαυρα σακουλακια ή σε κατι πλαστικα κουτακια που ειχαν μεσα περισσοτερα απο ενα.

Αυτο το γαμιδι το πουλι το εβρισκα καθε τρεις και λιγο. Μου ειχε σπασει τα νευρα, και θυμαμαι χαρακτηριστικα να ανοιγω σακουλακι και να το πεταω στο τζαμι της μπαλκονοπορτας.

Θυμαμαι επισης ακομα το κραξιμο απο την μανα μου :P

 

Edit

Battle Beasts λεγονται τελικα

Υπηρχαν και πολυχρωμα αλλα στην ελλαδα δεν ηρθαν ποτε. Εμεις ειχαμε τα μονοχρωμα τα οποια τα βρισκεις στο internet αν ψαξεις για "greek variation battle beasts"

 

Αυτο εφαγε το σουτ

ειδες ποσο τα πουλανε τωρα ελεος! :mad: :mad:

αυτα τα θυμασται?!

 

οποιος ενδιαφερεται για gi joe οχηματα να μου πει

post-248133-0-56276600-1349029391_thumb.jpg

post-248133-0-87580600-1349029414_thumb.jpg

post-248133-0-43817800-1349029438_thumb.jpg

post-248133-0-53092700-1349030018_thumb.jpg

post-248133-0-52081800-1349030040_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθολου ελεος για μερικα πραγματα. Μακαρι να μπορουσα να πω στον εαυτο μου να μην ανοιγε ποτε τα παιχνιδια του.. Θα ειχα καλο χαρτζιλικι καποια στιγμη.

Aυτα που βγαινουν τωρα ειναι παντως τελεια. Μακαρι να ειχα πιο πολλα λεφτα και χωρο να επαιρνα απειρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...