Προς το περιεχόμενο

Αρτεμης Σωρρας-Αποπληρωμη χρεους.


vagelis81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο νωρις το πρωι σημερα οσοι ανθρωποι συναντησα,μιλουν για το ιδιο πραγμα για αυτο δηλαδη που γραφει ο τιτλος.Δεν εχω διαβασει,δεν εχω ακουσει σχετικα με το θεμα οποτε δεν εχω να γραψω περισσοτερα.Το μονο που ξερω ειναι οτι καποιος θελει να πληρωσει το χρεος της Ελλαδας.Αλλα ηθελα να το γραψω εδω και να ακουσω γνωμες.Ποιος ειναι αυτος ο Σωρρας;Γιατι να κανει κατι τετοιο;Εχει στ αληθεια τοσα λεφτα;

 

Μεταξυ μας,μουφα η δουλεια ετσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατί δεν τους βάζουν μέσα? Μπορεί να βγαίνει να λέει ο καθένας την μαλακία του χωρίς συνέπειες?

 

Σοβαρά τώρα ... χρειάστηκε να γίνει αυτό για να αναρωτηθείς ? (μιλάμε για Ελλάδα πάντα),

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν τους βάζουν μέσα? Μπορεί να βγαίνει να λέει ο καθένας την μαλακία του χωρίς συνέπειες?

Μαζί με αυτούς πρέπει να βάλουν και όσους τους πιστεύουν.

Κατά αντιστοιχία και όσοι πάνε σε χαρτορίχτρες, ξεματιάστρες, μέντιουμ, εκκλησία κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιοι βγαινουνε και λενε τετοιες μπαρουφες και πουλανε ψευτικες ελπιδες με σκοπο να κερδισουνε κατι(αν και πρεπει να σε ηλιθιος για να πιστευεις πως θα κοροιδεψεις ενα κρατος με πλαστα χαρτια και λογια) σε αυτην την κατασταση που βρισκεται η χωρα αξιζουν δημοσιο λιθοβολησμο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...