Προς το περιεχόμενο

Αναγκη χρηματων-Θελω μια δουλεια..!


Patapon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτη τη στιγμη υπαρχει αμεσο οικονομικο προβλημα στο σπιτι με χρεη 400 ευρω τα οποια πρεπει να εξοφληθουν ως την τεταρτη,συγγενεις δεν υπαρχουν και προτιμω να κοινοποιησω το προβλημα μου εδω σε ξενους παρα να ζητησω ελεημοσυνη απο φιλους,ειμαι 28 χρονων,εχω δουλεψει 2 φορες στη ζωη μου,χωρις ικα για μερικους μηνες,δεν εχω σπουδασει,γνωριζω τα παντα για κινητα,παιχνιδια,κονσολες,υπολογιστες,πολυ θα μου αρεσε μια δουλεια σε καποιο τετοιο καταστημα αλλα πολλα ζηταω,ζω με τη μητερα μου την οποια θαυμαζω γιατι απο τις 4 το πρωι ως τις 5 περιπου το απογευμα κουραζεται και με προβλημα υγειας φροντιζει να εχουμε ενα φαι,εχω ζητησει δουλεια και ακομα ψαχνω καθημερινα αλλα η περισσοτεροι θελουν εμπειρια,εχω μοιρασει φυλλαδια απλα για να εχουμε ενα 20ευρω παραπανω ! Αν υπαρχουν 2-3 ανθρωποι που να τους περισσευουν για να πληρωσω ως την τεταρτη και μια οποιαδηποτε δουλεια για να μπορεσω επιτελους κι εγω να ξεκουρασω τη μητερα μου παρακαλω μιληστε μου,μενω αθηνα,παγκρατι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

(μπορεί να φανώ κακός, απάνθρωπος ή οτιδήποτε παρόμοιο αλλά θα τα πω...)

Κατ αρχήν, γιατί δεν σπούδασες;

Κατά δεύτερον εσύ αν σου περίσσευαν 50€ θα τα έδινες σε έναν που έκανε ένα παρόμοιο ποστ;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τα ρε ρε Nilos. Φίλε μου σόρυ που στο λέω αλλά τις δουλειές τις καβάτζωσαν όλες οι πτυχιούχοι. Καλή τύχη με τα υπόλοιπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(μπορεί να φανώ κακός, απάνθρωπος ή οτιδήποτε παρόμοιο αλλά θα τα πω...)

Κατ αρχήν, γιατί δεν σπούδασες;

Κατά δεύτερον εσύ αν σου περίσσευαν 50€ θα τα έδινες σε έναν που έκανε ένα παρόμοιο ποστ;

Για το δεύτερο συμφωνώ απόλυτα μαζί σου..

 

Αλλά,την ερώτηση :"γιατί δεν σπούδασες;" δεν την καταλαβαίνω..

 

Για x,y,w λόγους δεν σπούδασε,μάλλον δεν είναι αυτό το θέμα..

 

Όσο για τον Patapon, Καλή επιτυχία και κουράγιο..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά,την ερώτηση :"γιατί δεν σπούδασες;" δεν την καταλαβαίνω..

 

Για x,y,w λόγους δεν σπούδασε,μάλλον δεν είναι αυτό το θέμα..

Μα εφ οσον λεει "γνωριζω τα παντα για κινητα,παιχνιδια,κονσολες,υπολογιστες", για να τον πιστεψει ο εργοδοτης πρεπει να δει πτυχιο/προυπηρεσια/συστασεις (εστω ενα απ αυτα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι κράξτε τον ρε. Δεν έχετε πάρει πρέφα οτι σε λίγο καιρό θα σκοτώνεστε στους δρόμους από καλάsνικοφ για 10 ευρώ.

Επεξ/σία από freedubus
  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντος αν δεν τρολαρεις. Ντροπη σου ρε ρεμαλι, στο διαστιμα 2002-2007 δεν μπορουσες να βρεις δουλεια; Τι περιμενες δηλαδη; Να δουλεψεις στα 45 σου; Ελεος ρε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλο που, φαντάζομαι, δεν είναι τόσοι οι απόφοιτοι της νομικής... μετά χαράς βλέπω ότι σε αυτό το forum έχουμε τόσους έτοιμους να δικάσουν.

 

Μπορεί μπορεί μπορεί. Μπορεί να έχει όλα τα άδικα με το μέρος του.

 

Εάν έστω και 1% να λέει αλήθεια, τότε δεν μπορώ να φανταστώ με τι καρδιά και τι ψυχή βγαίνουν άνθρωποι να "κράξουν" τον TS.

 

Ακόμα και εάν κάνει λάθος, ας το βουλώσουν οι σωστοί και ας αφήσουν όποιο θέλει, και εάν θέλει, να δώσει βοήθεια.

 

 

Δεν λέω ότι δεν είναι λάθος ο TS. Απορώ όμως με τις αντιδράσεις.

  • Like 20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...